07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.36min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rezerwy Lecha: Kolejorz przegrywa z Unią

Rezerwy Lecha: Kolejorz przegrywa z Unią

Lech II Poz­nań uległ Unii Solec Kujaws­ki w 14. kole­jce III grupy kujawsko-pomorsko-wielkopol­skiej. Bramkę dla goś­ci na wagę zwycięst­wa zdobył Olszews­ki.Dla podopiecznym Patry­ka Kni­a­ta była to pier­wsza poraż­ka na włas­nym boisku. Szkole­niowiec Lecha zmus­zony był już w 10 min­u­cie dokon­ać zmi­any. Niklasa Zul­ci­a­ka zmienił na boisku Dominik Chromiński.

- Każ­da seria się kiedyś kończy, szko­da, że nasza kończy się właśnie dzisi­aj. Mecz oce­ni­am na wynik remisowy, ale prze­ci­wnik był skuteczniejszy od nas pod bramką i zdoby­wa 3 punk­ty. Z pewnoś­cią indy­wid­u­al­nie zagral­iśmy najsłab­sze spotkanie w tej rundzie. Z wyniku nie robimy żad­nej tragedii, przeanal­izu­je­my ten mecz i pracu­je­my tak samo w następ­nym tygod­niu jak w poprzed­nich — powiedzi­ał po meczu z Unią Solec Kujaws­ki, tren­er Lecha II Patryk Kniat.

Lech II Poz­nań — Unia Solec Kujaws­ki 0:1 (0:1)

Bram­ka: 0:1 Olszews­ki (38)

Lech II: Kamil Czapla — Fran­ciszek Siwek, Wik­tor Witt, Tomasz Dejew­s­ki, Grze­gorz Rogala — Mar­iusz Woź­ni­ak, Szy­mon Zgar­da (79. Ernest Graś), Niklas Zul­ci­ak (10. Dominik Chromińs­ki) — Jakub Kap­sa (65. Piotr Fontow­icz), Dar­iusz Formel­la, Emil Szczu­pakows­ki (84. Maciej Orłowski

źródło: lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.