07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.14min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rezerwy Lecha: Zwycięstwo z Pogonią Mogilno

Rezerwy Lecha: Zwycięstwo z Pogonią Mogilno

Lech II Poz­nań wygrał w 16. kole­jce III ligi z Pogo­nią Mogilno i zaj­mu­je drugie miejsce tracąc do lid­eru­jącego Sokoła Kleczew 3 punkty.

Dziś rez­er­wy Kole­jorza roze­grały ostat­ni mecz rundy jesi­en­nej na włas­nym boisku. Podopieczni Patry­ka Kni­a­ta pokon­ali we Wronkach3:0 Pogoń Mogilno

Poz­na­ni­a­cy już w 2. min­u­cie mogli wyjść na prowadze­nie, ale Formel­la po poda­niu Jakóbowskiego znalazł się na spalonym. Dziesięć min­ut później Siwek zagrał w pole karne do Formel­li, a ten zami­ast uderzać niepotrzeb­nie czekał i nie odd­ał strza­łu. W 32. min­u­cie Dworac­ki sfaulował Jakóbowskiego i sędzia podyk­tował rzut karny, który na bramkę zamienił Woź­ni­ak. Na 2:0 powinien pod­wyższy Jakóbows­ki, jed­nak jego strzał z blisko obro­bił Wachowiak. Chwilę później po dośrod­kowa­niu Jakóbowskiego zro­biło się groźnie w polu karnym goś­ci, ale nie Zul­ci­ak, ani Formel­la nie dos­zli do piłki.

Drugą połowę świet­nie otworzyli poz­na­ni­a­cy, którzy w 46. min­u­cie objęli prowadze­nie 2:0. Jakóbows­ki roze­grał piłkę z Zul­ci­akiem, uderzał tez pier­wszy, ale jego strzał obronił Wachowiak. Fut­bolówka trafiła pod nogi Rogali i ten umieś­cił ją w siatce. W 50. min­u­cie powin­no być już 3:0, ale Formel­la prze­grał poje­dynek sam na sam z Wachowiakiem. Dziesięć min­ut później goś­cie mogli zdobyć pier­wszego gola, jed­nak Kędzio­ra będąc sam na sam z Czaplą posłał piłkę obok słup­ka.  W 84. min­u­cie kole­j­na szan­sę miał Formel­la i gdy­by dobrze przyjął piłkę znalazł­by się sam na sam z Wachowiakiem. Kon­tratak przeprowadzili goś­cie, ale strzał Sza­la minął słu­pek bram­ki. W końców­ce meczu wynik ustal­ił Zgar­da z rzu­tu rożnego.

Za tydzień rez­er­wy zmierzą się z Cuiavia Inowrocław. Mecz odbędzie się 16 listopa­da o godz. 13 w Inowrocławiu

Lech II Poz­nań – Pogoń Mogilno 3:0 (1:0)

Bram­ki: 33. Woź­ni­ak, 46. Rogala, 89. Zgarda

Żółte kart­ki: 85. Zgar­da – 32. Duszyńs­ki, 38. Dworac­ki, 65. Mrówczyński

Lech: Kamil Czapla — Fran­ciszek Siwek, Jan Bednarek, Tomasz Dejew­s­ki, Grze­gorz Rogala — Szy­mon Zgar­da, Mar­iusz Woź­ni­ak — Maciej Orłows­ki (63. Piotr Fontow­icz), Niklas Zul­ci­ak, Michał Jakóbows­ki (85. Jakub Kap­sa) — Dar­iusz Formel­la (87. Dominik Chromiński)

Pogoń: Tomasz Wachowiak — Marcin Dworac­ki, Mirosław Maciejew­s­ki, Fil­ip Jagiel­s­ki, Błażej Duszyńs­ki — Prze­mysław Kędzio­ra, Karol Koplińs­ki (75. Bartłomiej Czaplews­ki), Mikołaj Ple­wa (58. Wik­tor Mrów­czyńs­ki), Jacek Woj­ciechows­ki (80.Patryk Straszews­ki) — Tomasz Gor­goń, Krzysztof Szal

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.