02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.23godz.52min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Cieszę się, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie

Robak: Cieszę się, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie

Marcin Robak w meczu z Ter­mal­icą pojaw­ił się na muraw­ie dopiero w 84. min­u­cie, ale mógł ustrzelić hat-tric­ka. — Mogłem strzelić trzy bram­ki, gdy­bym pod­szedł do drugiego karnego i wyko­rzys­tał sytu­ację, którą miałem w polu karnym. Cieszę się z tego, że Darko wyko­rzys­tał swo­ją jede­nastkę. Nie przy­pom­i­nam sobie, żeby jakaś druży­na wygrała spotkanie po trzech rzu­tach karnych. Fajnie, że wszys­tkie z nich udało nam się zamienić na bram­ki. – powiedzi­ał po spotka­niu napast­nik Kolejorza.

Mimo iż to lechi­ci domi­nowali na boisku nie potrafili wyko­rzys­tać żad­nej okazji, bowiem podopieczni Czesława Mich­niewicza przez więk­szość meczu skutecznie się bronili. - Ciężko mi tę drużynę ocenić, bo w pier­wszej połowie byli ustaw­ieni defen­sy­wnie, próbowali szy­b­kich kon­trataków, ale nasza obrona grała skutecznie. Maciej Wilusz, który dostał kole­jną szan­sę pokazał, że jest bard­zo dobrym obrońcą i Ter­mal­i­ca nie mogła sobie stworzyć wielu sytu­acji. Cieszę się, że zagral­iśmy bard­zo dobre spotkanie i nie popełnil­iśmy w nim za dużo błędów.

W piątkowym poje­dynku nie wys­tąpił Tamas Kadar, który prze­by­wał na tes­tach medy­cznych w Dynamo Kijów. Lewy obroń­ca przeszedł je pomyśl­nie i został nowym graczem ukraińskiego zespołu. — Był to bard­zo dobry obroń­ca. Jeśli jest się dobrym zawod­nikiem, to odczuwa się ubytek w drużynie, ale „Cos­ta” pokazał, że również jest świet­nym piłkarzem. – sko­men­tował Robak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.