28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.1min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Cieszę się, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie

Robak: Cieszę się, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie

Marcin Robak w meczu z Ter­mal­icą pojaw­ił się na muraw­ie dopiero w 84. min­u­cie, ale mógł ustrzelić hat-tric­ka. — Mogłem strzelić trzy bram­ki, gdy­bym pod­szedł do drugiego karnego i wyko­rzys­tał sytu­ację, którą miałem w polu karnym. Cieszę się z tego, że Darko wyko­rzys­tał swo­ją jede­nastkę. Nie przy­pom­i­nam sobie, żeby jakaś druży­na wygrała spotkanie po trzech rzu­tach karnych. Fajnie, że wszys­tkie z nich udało nam się zamienić na bram­ki. – powiedzi­ał po spotka­niu napast­nik Kolejorza.

Mimo iż to lechi­ci domi­nowali na boisku nie potrafili wyko­rzys­tać żad­nej okazji, bowiem podopieczni Czesława Mich­niewicza przez więk­szość meczu skutecznie się bronili. - Ciężko mi tę drużynę ocenić, bo w pier­wszej połowie byli ustaw­ieni defen­sy­wnie, próbowali szy­b­kich kon­trataków, ale nasza obrona grała skutecznie. Maciej Wilusz, który dostał kole­jną szan­sę pokazał, że jest bard­zo dobrym obrońcą i Ter­mal­i­ca nie mogła sobie stworzyć wielu sytu­acji. Cieszę się, że zagral­iśmy bard­zo dobre spotkanie i nie popełnil­iśmy w nim za dużo błędów.

W piątkowym poje­dynku nie wys­tąpił Tamas Kadar, który prze­by­wał na tes­tach medy­cznych w Dynamo Kijów. Lewy obroń­ca przeszedł je pomyśl­nie i został nowym graczem ukraińskiego zespołu. — Był to bard­zo dobry obroń­ca. Jeśli jest się dobrym zawod­nikiem, to odczuwa się ubytek w drużynie, ale „Cos­ta” pokazał, że również jest świet­nym piłkarzem. – sko­men­tował Robak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.