02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.22min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Cracovia nas upokorzyła

Robak: Cracovia nas upokorzyła

Marcin Robak wró­cił do gry po kon­tuzji, ale na pewno nie tak wyobrażał sobie mecz po prz­er­wie – Na pewno inaczej wyobrażałem sobie powrót na boisko po kon­tuzji. Początek był cięż­ki i bardziej myśleliśmy o tym, by nie stracić kole­jnych bramek, a szukać tej kon­tak­towej. Nie wyszło nam to, bo Cra­covia nas upokorzyła.

Już po trzech min­u­tach poz­na­ni­a­cy prze­gry­wali 0:2 i wiado­mo było, że o wywiezie­nie jakichkol­wiek punk­tów z Krakowa będzie bard­zo trud­no – Nikt się nie spodziewał tego, że w prze­ciągu dwóch-trzech min­ut stracimy dwie bram­ki. Przed wyjś­ciem na boisko mówiliśmy sobie, że musimy uważać na ich szy­bkie ata­ki. Led­wo wys­zliśmy na murawę, a już było 0–2. Cra­covia nakrę­ciła się po tych golach i zagrała bard­zo dobre spotkanie – mówił napast­nik Kolejorza.

- Każdy był znies­mac­zony takim początkiem. Szy­bkie dwa gon­gi, a na pewno nie tak sobie to wyobrażal­iśmy. Chcieliśmy odwró­cić losy spotka­nia, ale zaraz stra­cil­iśmy trze­cią bramkę i ciężko było myśleć nawet o jed­nym punkcie – dodaje.

Sytu­ac­ja Kole­jorza w tabeli jest bez­nadziej­na. Razem z Górnikiem Zabrze lechi­ci okupu­ją stre­fę spad­kową… — Ciężko roz­maw­iać po takim meczu. Każdy jest zden­er­wowany, jest mnóst­wo emocji, ale cza­sem lep­iej się nie odzy­wać, niż mówić coś na gorą­co. Każdy z nas zagrał słabe spotkanie, nie ma żad­nego uspraw­iedli­wienia. Cała druży­na zagrała bard­zo źle.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.