02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.17min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Dla mnie to duże wyzwanie

Robak: Dla mnie to duże wyzwanie

Marcin Robak, nowy napast­nik Kole­jorza zapowia­da, że Lech jest gotowy do wal­ki o fazę grupową Ligi Mistrzów.

Wszyscy pamię­ta­ją na pewno Marci­na Roba­ka z meczu, kiedy strzelił Lechowi pięć bramek, a Pogoń wygrała 5:1 – Będę dążył do tego żeby moja skuteczność była taka jak w Pogo­nii Szczecin przez dwa ostat­nie sezony. Zro­bię wszys­tko, by udowod­nić swo­ją wartość  i seryjnie zdoby­wać bram­ki nie tylko w jed­nym spotka­niu. Liczę, że gra ofen­sy­w­na pomoże mi w tym bym zdoby­wał dużo bramek – zapewnia.

Kibice w Robaku pokłada­ją wielkie nadzieje w iloś­ci strzelonych bramek. Czy 32-let­ni napast­nik będzie zabójc­zo skuteczny? - Nie będę ukry­wał, że Lech Poz­nań to najwięk­szy klub, w którym będę grał. To dla mnie duże wyzwanie, bo każdy kibic będzie ode mnie oczeki­wał bramek. Dreszczyk emocji na pewno będzie, ale mam nadzieję, że i for­ma będzie.

Lech w tej chwili ma trzech napast­ników, więc o miejsce w pier­wszym składzie będzie trud­no – Przyszedłem tutaj, żeby pomóc drużynie. Przy­na­jm­niej ja jako napast­nik jestem pod presją bramkową. Muszę się z tego wywiązy­wać. Lech w każdym meczu chce wygrać i to ciśnie­nie będzie duże. Jestem gotowy na to, by pomóc tej drużynie i mam nadzieję, że wyjdzie to na boisku – przyz­na­je Robak.

- Będę dążył do tego, by zdoby­wać bram­ki, ale wszys­tko wyjdzie na koniec sezonu, czy byłem skutecznym napast­nikiem, czy nie. Druży­na ma wygry­wać, a ja mam jej pomóc w zdoby­wa­niu trzech punktów.

Już niedłu­go Lech powal­czy o Ligę Mis­trzów, ale jak twierdzi Robak, druży­na jest do tego przy­go­towana – Jesteśmy gotowi na walkę o fazę grupową Ligi Mis­trzów. Nikt nie staw­iał na to, że Lech może zdobyć Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Udało się walką i zaan­gażowaniem i to samo może­my zro­bić w walce o Ligę Mis­trzów czy Europy. Wierzę, że nam się to uda w tym roku.

Byłego gracza Pogo­ni chwali także prezes Rutkows­ki – Cieszę się, że Marcin został wresz­cie spa­cy­fikowany i nie będzie nam strze­lał bramek. Dołączył do nas, bo jest to zawod­nik, który ma ogromne możli­woś­ci zdoby­wa­nia bramek ze wszys­t­kich miejsc na boisku. Zdobył niesamow­itą ilość bramek w Ekstrak­lasie - kończy

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.