27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.11godz.35min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Dla mnie to duże wyzwanie

Robak: Dla mnie to duże wyzwanie

Marcin Robak, nowy napast­nik Kole­jorza zapowia­da, że Lech jest gotowy do wal­ki o fazę grupową Ligi Mistrzów.

Wszyscy pamię­ta­ją na pewno Marci­na Roba­ka z meczu, kiedy strzelił Lechowi pięć bramek, a Pogoń wygrała 5:1 – Będę dążył do tego żeby moja skuteczność była taka jak w Pogo­nii Szczecin przez dwa ostat­nie sezony. Zro­bię wszys­tko, by udowod­nić swo­ją wartość  i seryjnie zdoby­wać bram­ki nie tylko w jed­nym spotka­niu. Liczę, że gra ofen­sy­w­na pomoże mi w tym bym zdoby­wał dużo bramek – zapewnia.

Kibice w Robaku pokłada­ją wielkie nadzieje w iloś­ci strzelonych bramek. Czy 32-let­ni napast­nik będzie zabójc­zo skuteczny? - Nie będę ukry­wał, że Lech Poz­nań to najwięk­szy klub, w którym będę grał. To dla mnie duże wyzwanie, bo każdy kibic będzie ode mnie oczeki­wał bramek. Dreszczyk emocji na pewno będzie, ale mam nadzieję, że i for­ma będzie.

Lech w tej chwili ma trzech napast­ników, więc o miejsce w pier­wszym składzie będzie trud­no – Przyszedłem tutaj, żeby pomóc drużynie. Przy­na­jm­niej ja jako napast­nik jestem pod presją bramkową. Muszę się z tego wywiązy­wać. Lech w każdym meczu chce wygrać i to ciśnie­nie będzie duże. Jestem gotowy na to, by pomóc tej drużynie i mam nadzieję, że wyjdzie to na boisku – przyz­na­je Robak.

- Będę dążył do tego, by zdoby­wać bram­ki, ale wszys­tko wyjdzie na koniec sezonu, czy byłem skutecznym napast­nikiem, czy nie. Druży­na ma wygry­wać, a ja mam jej pomóc w zdoby­wa­niu trzech punktów.

Już niedłu­go Lech powal­czy o Ligę Mis­trzów, ale jak twierdzi Robak, druży­na jest do tego przy­go­towana – Jesteśmy gotowi na walkę o fazę grupową Ligi Mis­trzów. Nikt nie staw­iał na to, że Lech może zdobyć Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Udało się walką i zaan­gażowaniem i to samo może­my zro­bić w walce o Ligę Mis­trzów czy Europy. Wierzę, że nam się to uda w tym roku.

Byłego gracza Pogo­ni chwali także prezes Rutkows­ki – Cieszę się, że Marcin został wresz­cie spa­cy­fikowany i nie będzie nam strze­lał bramek. Dołączył do nas, bo jest to zawod­nik, który ma ogromne możli­woś­ci zdoby­wa­nia bramek ze wszys­t­kich miejsc na boisku. Zdobył niesamow­itą ilość bramek w Ekstrak­lasie - kończy

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.