02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.43min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Grając jako drużyna potrafimy być skuteczni

Robak: Grając jako drużyna potrafimy być skuteczni

Marcin Robak zagrał 45 min­ut w czwartkowym meczu z Legią o Super­puchar Pol­s­ki. Napast­nik przyz­na­je, że to zwycięst­wo doda drużynie pewnoś­ci siebie przed zbliża­jącą się Ekstraklasą.

Lechi­ci również rok temu w meczu o Super­puchar pokon­ali Legię (3:1), ale później było już tylko gorzej i ostat­nie miejsce w tabeli. – Powtórzyło się to, co było rok temu. Cieszymy się, że gra­jąc na Legii bez udzi­ału naszych kibiców potrafil­iśmy zwyciężyć. Rozpoczy­namy sezon z nowy­mi nadzie­ja­mi – mówi Robak.

Kole­jorz strzelił Legii cztery gole, ale żaden z nich nie był autorstwa napast­ni­ka. – Chcieliśmy bronić całą drużyną, ale też cała drużyną atakować, dlat­ego efek­tem były bram­ki zawod­ników niegra­ją­cych na ataku. To udowod­niło, że gra­jąc jako druży­na potrafimy być skutecznym pod bramką przeciwnika.

Wszys­tkie cztery bram­ki należały do piłkarzy debi­u­tu­ją­cych w niebiesko-białych barwach i wraca­ją­cych z wypoży­czenia. – To cieszy, bo da im pewność siebie w nowym zes­pole. Mam nadzieję, że w kole­jnych meczach będą pokazy­wać, że są w dobrej dys­pozy­cji i strze­lać kole­jne szanse.

Już w przyszły piątek podopieczni Jana Urbana zain­au­gu­ru­ją zma­gania w lidze – Chce­my grać i wygry­wać kole­jne mecze. To zwycięst­wo z Legią pomoże nam w tym, by w następ­nych spotka­ni­ach czuć się pewnie na boisku – kończy napast­nik Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.