02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.0min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Każde kolejne trafienie nakręca zawodnika

Robak: Każde kolejne trafienie nakręca zawodnika

Już w niedzielę lechi­ci wrócą do wal­ki o ligowe punk­ty. Ich rywalem będzie Pogoń Szczecin, której kibice mecze z Kole­jorzem trak­tu­ją jak derby.

- Te mecze są szczególne dla Pogo­ni. Przy­jeżdża­jąc tutaj zawsze chce wygrać. Na pewno będzie dużo kibiców, dla których ten mecz jest jak der­by. Atmos­fera będzie gorą­ca. Pogoń wygrała ostat­ni mecz na wyjeździe, ale my też mamy dobrą passę w lidze i mam nadzieję, że punk­ty zostaną w Poz­na­niu – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Marcin Robak.

Pod­czas prz­er­wy na reprezen­tację w klu­bie zmienił się szkole­niowiec, który wprowadz­ił nieco zmi­an cho­ci­aż­by pod­czas tren­ingów. – Tren­er chce grać bardziej ofen­sy­wnie i więcej zawod­ników ma atakować. Zobaczymy jak będzie to wyglą­dać w meczach ligowych. Chce­my sku­pi­ać się na szy­bkim pressin­gu, by odzyskać piłkę po stra­cie. Nie musieliśmy się odbu­dowywać men­tal­nie. Początek sezonu był sła­by, ale w ostat­nich meczach zdoby­wal­iśmy punk­ty. Zaję­cia z trenerem Bjelicą były fajne, współpra­ca też wyglą­da dobrze i liczę, że to się przełoży na mecz.

Przez ostat­nie dni Chor­wat miał do dys­pozy­cji tylko jed­nego napast­ni­ka. Zarówno Daw­id Kow­nac­ki jak i Nic­ki Bille nie są zdol­ni jeszcze do gra­nia – Tak to praw­da, napast­ników nie było zbyt wielu, ale sku­pi­al­iśmy się tym, by ci ofen­sy­wni zawod­ni­cy również dochodzili do sytu­acji i zdoby­wali bram­ki – dodaje.

Ostat­ni raz do bram­ki Robak trafił w meczu z Cra­cov­ią, ale nie ma co ukry­wać, że od napast­ni­ka bramek oczeku­je się znacznie więcej. – Każde kole­jne trafie­nie nakrę­ca zawod­ni­ka. Seria dwóch-trzech meczów pod rząd na pewno mi to ułatwi. Wiado­mo, raz jest tak, że coś do siat­ki wpa­da, a w innych meczach jest z tym ciężko.

- Tutaj zawsze będzie ciśnie­nie, by napast­ni­cy strze­lali gole. Kibice doma­ga­ją się bramek w każdym meczu i z początku były duże niezad­owole­nie z ich strony, to jest nor­malne. Wszyscy chcą oglą­dać bram­ki i mam nadzieje, że w kole­jnych meczach już tak będzie – kończy 34-latek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.