02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.48min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Każdy chciałby grać od pierwszej minuty

Robak: Każdy chciałby grać od pierwszej minuty

Marcin Robak w prz­er­wie na mecze reprezen­tacji został pod­dany ostrzyknię­ciu, ponieważ zma­gał się z bólem pal­ca. – Prz­er­wa była mi potrzeb­na. Od czterech tygod­ni dokuczał mi ból pal­ca i nie miałem swo­body w bie­ga­niu, dlat­ego cieszę się, że ten moment wyko­rzys­tałem i że lek został podany. Na dzień dzisiejszy wszys­tko jest w porząd­ku. Od poniedzi­ałku zacząłem trenować z drużyną. Przy­go­towu­je­my się do niedziel­nego meczu ze Śląskiem Wrocław i szukamy rozwiązań, żeby go pokon­ać. – zapew­nia napast­nik Lecha.

Poz­nańs­ka loko­mo­ty­wa w dwóch ostat­nich meczach zdobyła aż sie­dem bramek nie tracąc ani jed­nej. – Musimy patrzeć na to, co przed nami, a nie na to co było. Cieszymy się, że nie tracimy goli i że potrafimy je zdoby­wać. Miejmy nadzieję, że mecze, które są już za nami pomogą, żeby w kole­jnych grać jeszcze lepiej.

Robak jest najskuteczniejszym strzel­cem w Kole­jorzu, jed­nak ostat­nie spotka­nia zaczy­nał na ław­ce rez­er­wowych. – Każdy chci­ał­by grać od pier­wszej min­u­ty. W poprzed­nich meczach aku­rat tak się układało, że to Daw­id grał od początku. Poma­gał drużynie, bo zdoby­wał bram­ki. Tren­er poszukał takiego rozwiąza­nia, zobaczymy jak będzie w kole­jnych meczach. Fajnie, że bram­ki strze­la­ją napast­ni­cy, ale też i ci, którzy są odpowiedzial­ni za grę ofen­sy­wną i to jest pocieszające.

Nowoś­cią dla piłkarzy w ostat­nich meczach było to, że o składzie dowiady­wali się krótko przed meczem. - Tren­er potrafi cza­sa­mi zaskaki­wać, jeszcze nam nie przekazał, kto zagra w pier­wszym składzie. Ostat­nio wygry­wal­iśmy, a wiado­mo zwycięskiego składu się nie zmienia. Zobaczymy jak tren­er pode­jdzie do wszys­tkiego. Chłopa­cy są zdrowi, więc ma w czym wybier­ać.

Do koń­ca roku lechi­ci roze­gra­ją jeszcze sześć spotkań z moc­ny­mi prze­ci­wnika­mi. – Wiemy z kim nam przyszło roze­grać mecze, mamy dwa u siebie i trzy na wyjeździe oraz dodatkowo w Pucharze Pol­s­ki na wyjeździe. To są drużyny z czołów­ki tabeli, dlat­ego będą one bard­zo ciężkie, ale najpierw musimy skupić się na Śląsku, a później będziemy myśleć o kole­jnym prze­ci­wniku. – kończy napast­nik Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.