02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.18min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Mam nadzieję, że karta się odwróci

Robak: Mam nadzieję, że karta się odwróci

Wielce praw­dopodob­ne, że w jutrze­jszym meczu prze­ci­wko Pogo­ni Szczecin zagra Marcin Robak. Dla napast­ni­ka Kole­jorza będzie to spec­jal­ny mecz, bowiem zagra prze­ci­wko swo­je­mu byłe­mu klubowi.

Marcin Robak do tej pory borykał się z kon­tuzją, ale jak sam mówi, czu­je się już całkiem dobrze – Jestem zdrowy, mogę trenować na pełnych obro­tach i mam nadzieję, że kon­tuz­je będą mnie już omi­jały i będę w coraz lep­szej formie.

Do tej pory Pogoń wiedzi­ała jak grać z Lechem i wielokrot­nie tri­um­fowała w bezpośred­nich meczach – Ostat­nie mecze pokazu­ją, że Lech leży Pogo­ni. Niedawno tu prze­grali, ale jak jeszcze grałem w Szczecinie, to potrafil­iśmy z Lechem wygry­wać.  Na pewno pode­jdą ostrożnie do meczu, a my chce­my wyko­rzys­tać to, że jesteśmy w dobrej formie – nie kry­je napastnik.

Po min­ionym sezonie Pogoń, jak i więk­szość klubów z ekstrak­lasy dokon­ała kilku zmi­an w składzie – Por­tow­cy zmie­nili dwóch środ­kowych obrońców, na pewno Frączczak wró­ci na obronę. Odeszło trzech, czterech  zawod­ników, którzy grali przez ostat­nie dwa lata w pier­wszym składzie. Sam jestem ciekawy jak ten zespół będzie wyglą­dać w rundzie jesiennej.

Jutrze­jsze spotkanie będzie wyjątkowy dla Marci­na Roba­ka – Każdy taki mecz ma dodatkowy smaczek, ten będzie taki sam. Mam nadzieję, że kar­ta się odwró­ci i ter­az będę seryjnie zdoby­wał bram­ki dla Lecha. Fajnie by było rozpocząć sezon od bram­ki, na dodatek strze­la­jąc ją byłe­mu zespołowi – dodaje.

Dla kibiców Pogo­ni mecz z Lechem będzie ważny, jed­nak fanaty­cy ze Szczeci­na nie zjaw­ią się w Poz­na­niu – Kibice Pogo­ni trak­tu­ją ten mecz prestiżowo. Mogą prze­grać kil­ka meczów, ale z Lechem muszą  wygrać. Nieste­ty ter­az ich nie będzie, ale musimy udowod­nić, że to my jesteśmy mistrzami.

Wszyscy pamię­tamy mecz w Szczecinie, kiedy Robak strzelił Lechowi pięć bramek, a za wszys­tkie najbardziej obwini­any był Hubert Wołąkiewicz – Nie winiłbym Huber­ta, był wtedy blisko mnie, ale to cała defen­sy­wa odpowia­da za pil­nowanie. Nieszczęś­cie jego było takie, że był w pobliżu. My mieliśmy kil­ka sytu­acji, które po pros­tu zamie­nil­iśmy na bram­ki – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.