01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-12godz.-5min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Musimy zakończyć ten sezon z honorem

Robak: Musimy zakończyć ten sezon z honorem

Marcin Robak wró­cił na boisko po bard­zo długiej prz­er­wie spowodowanej kon­tuzją. Doświad­c­zony napast­nik w meczu z Cra­cov­ią zagrał całą drugą połowę, ale nie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Ostat­ni raz Robak na muraw­ie pojaw­ił się właśnie w Krakowie, w prze­granym 2:5 meczu przy Kałuży. – Wresz­cie wró­ciłem na boisko, ale szko­da, że mecz zakończył się porażką. Cra­covia była lep­sza, potrafiła wyko­rzys­tać nasze błędy i prze­ważała pod wzglę­dem sytu­acji. Dwa celne strza­ły na bramkę i dwa gole. Widać było, że byli dokład­niejsi. My tez mieliśmy swo­je szanse, ale szczęś­cie nas omi­jało – przyz­nał napast­nik Kolejorza.

Zad­owolony z wys­tępu Roba­ka był tren­er Urban, ale sam piłkarz nie przyz­na­je racji szkole­niow­cowi. –Zad­owolony byłbym wów­czas, gdy­by drużyny zwyciężyła, a ja zdobyłbym bramkę. Wró­ciłem na boisko po dość długiej prz­er­wie i wyda­je mi się, że nie było naj­gorzej. Potrze­ba mi więcej gra­nia, by czuć się lep­iej z meczu na mecz, ale o to w tym sezonie będzie trudno. 

Do koń­ca sezonu lechi­ci roze­gra­ją jeszcze dwa spotka­nia, ale będą to mecze o „pietruszkę” – Zostały dwa mecze, a potem będziemy się zas­tanaw­iać co dalej. Musimy zakończyć ten sezon z hon­orem. Chce­my pokazać kibi­com, że nie są to mecze o nic. Gramy dla Lecha i chce­my zakończyć zwycięst­wa­mi – zaznacza.

Kończą­cy się sezon obfi­tował w zlo­ty i upad­ki, jed­nak znacznie więcej było tych drugich. Kiep­s­ki wys­tęp w Lidze Europy, nieu­dana Ekstrak­lasa i poraż­ka w Pucharze Pol­s­ki. – Czas na oce­ny przyjdzie po sezonie, który nie był dla nas udany. Na pewno będą wycią­gane wnios­ki, a kto będzie grał w przyszłym sezonie, to się dopiero okaże.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.