02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.32min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Musimy zakończyć ten sezon z honorem

Robak: Musimy zakończyć ten sezon z honorem

Marcin Robak wró­cił na boisko po bard­zo długiej prz­er­wie spowodowanej kon­tuzją. Doświad­c­zony napast­nik w meczu z Cra­cov­ią zagrał całą drugą połowę, ale nie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Ostat­ni raz Robak na muraw­ie pojaw­ił się właśnie w Krakowie, w prze­granym 2:5 meczu przy Kałuży. – Wresz­cie wró­ciłem na boisko, ale szko­da, że mecz zakończył się porażką. Cra­covia była lep­sza, potrafiła wyko­rzys­tać nasze błędy i prze­ważała pod wzglę­dem sytu­acji. Dwa celne strza­ły na bramkę i dwa gole. Widać było, że byli dokład­niejsi. My tez mieliśmy swo­je szanse, ale szczęś­cie nas omi­jało – przyz­nał napast­nik Kolejorza.

Zad­owolony z wys­tępu Roba­ka był tren­er Urban, ale sam piłkarz nie przyz­na­je racji szkole­niow­cowi. –Zad­owolony byłbym wów­czas, gdy­by drużyny zwyciężyła, a ja zdobyłbym bramkę. Wró­ciłem na boisko po dość długiej prz­er­wie i wyda­je mi się, że nie było naj­gorzej. Potrze­ba mi więcej gra­nia, by czuć się lep­iej z meczu na mecz, ale o to w tym sezonie będzie trudno. 

Do koń­ca sezonu lechi­ci roze­gra­ją jeszcze dwa spotka­nia, ale będą to mecze o „pietruszkę” – Zostały dwa mecze, a potem będziemy się zas­tanaw­iać co dalej. Musimy zakończyć ten sezon z hon­orem. Chce­my pokazać kibi­com, że nie są to mecze o nic. Gramy dla Lecha i chce­my zakończyć zwycięst­wa­mi – zaznacza.

Kończą­cy się sezon obfi­tował w zlo­ty i upad­ki, jed­nak znacznie więcej było tych drugich. Kiep­s­ki wys­tęp w Lidze Europy, nieu­dana Ekstrak­lasa i poraż­ka w Pucharze Pol­s­ki. – Czas na oce­ny przyjdzie po sezonie, który nie był dla nas udany. Na pewno będą wycią­gane wnios­ki, a kto będzie grał w przyszłym sezonie, to się dopiero okaże.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.