07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.26min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Pomogły nam mecze, które ostatnio wygraliśmy

Robak: Pomogły nam mecze, które ostatnio wygraliśmy

Były zawod­nik Pogo­ni Szczecin, Marcin Robak wpisał się na listę strzel­ców dwukrot­nie w meczu 8. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy z Por­tow­ca­mi. - Cieszę się, że w tym meczu zdobyłem bram­ki, ale cała druży­na ciężko pra­cow­ała na ten wynik. Fajnie, że potrafil­iśmy wygrać, mimo że prze­gry­wal­iśmy 1:0, szy­bko odpowiedzieliśmy, strzelil­iśmy drugą bramkę i do prz­er­wy prowadzil­iśmy już 2:1. – mówi sna­jper Lecha. 

Drugą bramkę pod­czas niedziel­nego meczu napast­nik Kole­jorza zdobył z rzu­tu karnego. – Lech dawno karnego nie miał i ja też dawno karnego nie strze­lałem. Na ten mecz byłem wyz­nac­zony do jede­nast­ki ja i Maciek Gajos. Zde­cy­dowal­iśmy, że w tym momen­cie to  ja będę uderzał. U tren­era Urbana też byłem wyznaczany.

Po wygranym meczu szkole­niowiec poz­na­ni­aków, Nenad Bjel­i­ca powiedzi­ał, że jest zad­owolony z bramek Marci­na Roba­ka, ale też z jego gry w defen­sy­wie. Przy­pom­ni­jmy, że tren­er zde­cy­dował się wys­taw­ić w wyjś­ciowej jede­nastce tylko jed­nego defen­sy­wnego pomoc­ni­ka. - Przez 2 tygod­nie trenowal­iśmy press­ing po stra­cie pił­ki, żeby jak najczęś­ciej być przy fut­bolów­ce. Tak było szczegól­nie w pier­wszej połowie, gdzie mieliśmy więcej sytu­acji pod­bramkowych.  Nasze ata­ki były prze­myślane, było dużo możli­woś­ci na połowie prze­ci­wni­ka i z tego stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje bramkowe. – komen­tu­je napast­nik Kolejorza.

Niedziel­na wygrana z podopieczny­mi Kaz­imierza Noskala jest pią­tym meczem z rzę­du, którego lechi­ci nie prze­grali i zarazem pier­wszym pod wodzą chorwack­iego tren­era. – Rzeczy­wiś­cie, mecze które ostat­nio wygral­iśmy na pewno nam pomogły, żeby dzisi­aj grać do przo­du,  przede wszys­tkim na włas­nym sta­dion­ie szukać zwycięst­wa i zdobyliśmy trzy punk­ty. Pogoń miała w tym spotka­niu swo­je sytu­acje bramkowe, ale byli nieskuteczni. – kończy Robak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.