06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.50min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: To zasłużone zwycięstwo!

Robak: To zasłużone zwycięstwo!

Lech Poz­nań pokon­ał Koronę Kielce po golu Daw­i­da Kow­nack­iego, który w drugiej połowie pojaw­ił się na boisku. Pier­wszy raz w tym sezonie szkole­niowiec poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy postaw­ił na grę dwoma napast­nika­mi. - Tren­er chci­ał bardziej wzmoc­nić atak i postaw­ił na drugiego napast­ni­ka. Wyszło nam to na dobre, bo Daw­id dobrze się odnalazł w polu karnym i ład­nym strza­łem pokon­ał bramkarza. – powiedzi­ał po meczu Marcin Robak.

Lechi­ci wygrali tylko 1:0, a bram­ka padła dopiero w 81. min­u­cie. Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy domi­nowali na boisku, mieli mnóst­wo okazji do zdoby­cia gola, jed­nak nie potrafili ich wyko­rzys­tać. — Już w pier­wszej min­u­cie Darko mógł otworzyć wynik spotka­nia. Były sytu­acje, szko­da, że nie potrafil­iśmy ich zamienić na gole, ale dążyliśmy w dal­szym ciągu do zdoby­cia bram­ki i fajnie, że udało się nam ją zdobyć.

Prze­grana z Jagiel­lonią Białys­tok prz­er­wała passę zwycięstw poz­na­ni­aków, jed­nak jak się okazu­je była wypad­kiem przy pra­cy, bo po niedziel­nym spotka­niu trzy punk­ty zostały w Poz­na­niu. - Każdy mecz jest inny, aku­rat w tam­tym poje­dynku popeł­nial­iśmy błędy i Jagiel­lonia potrafiła je wyko­rzys­tać. Korona też miała sytu­acje, zwłaszcza w pier­wszej połowie, gdzie Matus bard­zo dobrze się zachował, ale my mieliśmy ich o wiele więcej. Wyda­je mi się, że to zasłużone zwycięstwo.

Po wygranej z Koroną Kielce Kole­jorz awan­sował na czwarte miejsce w ligowej tabeli. — Ważne, żeby zakończyć rundę zwycięst­wem. Będziemy robić wszys­tko, aby wygrać w Krakowie i być w czołów­ce tabeli. – zapewnił lechita.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.