27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.5godz.7min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Udowodnić, że Lech to czołowa drużyna

Robak: Udowodnić, że Lech to czołowa drużyna

Kole­jorz prze­grał wczo­raj ligowy mecz z Zagłę­biem Lubin 1:2 i pla­su­je się daleko w tabeli. Straty nieco zni­welował w ostat­niej akcji Marcin Robak – Liczy się dobro drużyny i ta bram­ka mnie wcale nie cieszy. Wszyscy gramy dla zespołu i ta bram­ka cieszyła­by, gdy­byśmy z Zagłę­biem wygrali – mówił po meczu napastnik.

Latem do zespołu mis­trza Pol­s­ki dołączył Marcin Robak i Denis Thoma­l­la, jed­nak żaden z nich nie gra na miarę oczeki­wań – Nie mam poję­cia ile nam potrze­ba cza­su, by się zgrać. Musimy być przede wszys­tkim kolek­ty­wem, to nie zależy tylko ode mnie czy Denisa. Jako druży­na musimy dobrze wyglą­dać, bo tylko wtedy moż­na liczyć na dobry rytm.

W czwartek lechi­ci zagra­ją w czwartej rundzie elim­i­nacji do Ligi Europy. Na INEA Sta­dion­ie poz­na­ni­a­cy pode­jmą węgier­s­ki Videoton – Szko­da, że przed tak ważnym meczem z Videotonem prze­gry­wamy mecz ligowy. Na pewno wygrana by nas bardziej pod­bu­dowała przed tym czwartkowym spotkaniem Mam nadzieję, że ter­az będzie  w nas sportowała złość i udowod­nimy, że Lech to czołowa druży­na – przekonu­je Robak.

Do następ­nego meczu Kole­jorz ma aż pięć dni prz­er­wy. Tak dobrze w tym sezonie jeszcze nie było – Od dłuższego cza­su nie było tylu dni prz­er­wy miedzy mecza­mi. Mam nadzieję, że tę prz­er­wę wyko­rzys­tamy na tyle dobrze, że wyciąg­nięte wnios­ki z pię­ciu ligowych meczów nie będą się pow­tarzać. Nasza gra pójdzie w dobrym kierunku i z Videotonem zagramy jako dobra druży­na, czyli taka, którą kibice mieli okazję oglą­dać w zeszłym sezonie.

Wczo­raj UEFA zaw­iesiła karę doty­czącą zamknię­cie sta­dionu na mecz pucharowy i Lech zagra przy udziale pub­licznoś­ci – Kibice są naszym dwu­nastym zawod­nikiem i dają nam dodatkową radość, ale tę radość musimy dać im my lep­szą grą w następ­nych meczach – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.