Robak: Udowodnić, że Lech to czołowa drużyna

Robak: Udowodnić, że Lech to czołowa drużyna

Kole­jorz prze­grał wczo­raj ligowy mecz z Zagłę­biem Lubin 1:2 i pla­su­je się daleko w tabeli. Straty nieco zni­welował w ostat­niej akcji Marcin Robak – Liczy się dobro drużyny i ta bram­ka mnie wcale nie cieszy. Wszyscy gramy dla zespołu i ta bram­ka cieszyła­by, gdy­byśmy z Zagłę­biem wygrali – mówił po meczu napastnik.

Latem do zespołu mis­trza Pol­s­ki dołączył Marcin Robak i Denis Thoma­l­la, jed­nak żaden z nich nie gra na miarę oczeki­wań – Nie mam poję­cia ile nam potrze­ba cza­su, by się zgrać. Musimy być przede wszys­tkim kolek­ty­wem, to nie zależy tylko ode mnie czy Denisa. Jako druży­na musimy dobrze wyglą­dać, bo tylko wtedy moż­na liczyć na dobry rytm.

W czwartek lechi­ci zagra­ją w czwartej rundzie elim­i­nacji do Ligi Europy. Na INEA Sta­dion­ie poz­na­ni­a­cy pode­jmą węgier­s­ki Videoton – Szko­da, że przed tak ważnym meczem z Videotonem prze­gry­wamy mecz ligowy. Na pewno wygrana by nas bardziej pod­bu­dowała przed tym czwartkowym spotkaniem Mam nadzieję, że ter­az będzie  w nas sportowała złość i udowod­nimy, że Lech to czołowa druży­na – przekonu­je Robak.

Do następ­nego meczu Kole­jorz ma aż pięć dni prz­er­wy. Tak dobrze w tym sezonie jeszcze nie było – Od dłuższego cza­su nie było tylu dni prz­er­wy miedzy mecza­mi. Mam nadzieję, że tę prz­er­wę wyko­rzys­tamy na tyle dobrze, że wyciąg­nięte wnios­ki z pię­ciu ligowych meczów nie będą się pow­tarzać. Nasza gra pójdzie w dobrym kierunku i z Videotonem zagramy jako dobra druży­na, czyli taka, którą kibice mieli okazję oglą­dać w zeszłym sezonie.

Wczo­raj UEFA zaw­iesiła karę doty­czącą zamknię­cie sta­dionu na mecz pucharowy i Lech zagra przy udziale pub­licznoś­ci – Kibice są naszym dwu­nastym zawod­nikiem i dają nam dodatkową radość, ale tę radość musimy dać im my lep­szą grą w następ­nych meczach – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress