02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.59min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Współpraca z Nickim wyglądała całkiem nieźle

Robak: Współpraca z Nickim wyglądała całkiem nieźle

Marcin Robak zagrał wczo­raj w due­cie z Nickim Bille, ale nie przyniosło to bramek na sta­dion­ie we Wrocławiu.

- Wyda­je mi się, że wyglą­dało to dobrze. Dochodz­iłem do sytu­acji, Nic­ki też. Szko­da, że zabrakło nam trochę szczęś­cia i pił­ka nie znalazła się w bram­ce. Ta współpra­ca jak na pier­wszy mecz wyglą­dała całkiem nieźle – przyz­nał po meczu Robak.

- Trenowal­iśmy ten wari­ant, byliśmy przy­go­towani na to, że zagramy razem. To był pier­wszy taki mecz i mam nadzieję, że ter­az będziemy już strze­lać bram­ki.

33-let­ni piłkarz mógł już na początku spotka­nia wpisać się na listę strzel­ców. – To była pier­wsza sytu­ac­ja, dru­ga min­u­ta. Trafiłem najpierw w obrońcę, który obronił to ciałem, a potem pił­ka utknęła między noga­mi Paweł­ka. Szko­da, bo ten mecz zaczęlibyśmy bard­zo udanie – mówi.

Lechi­ci nie ukry­wali przed meczem, że do Wrocław­ia jadą po trzy punk­ty. Nieste­ty ta sztu­ka im się nieu­dała. – Przy­jechal­iśmy po trzy punk­ty, a zdobyliśmy jeden. Pier­wszy mecz, duża niewiado­ma, wiel­ka szko­da dlat­ego, że mieliśmy okazję na bramkę.

Również skład, który do gry desyg­nował tren­er Urban nieco wszys­t­kich zaskoczył, ale nie dało to zwycięst­wa. – Tren­er będzie anal­i­zował i zobaczy czy to była dobra decyz­ja czy nie. Mamy kreaty­wnych zawod­ników, którzy mogą grać. Każdy chce grać, konkurenc­ja jest duża również na innych for­ma­c­jach. Tren­er ter­az postaw­ił na taką jede­nastkę i zobaczymy kogo wybierze na mecz z Zagłę­biem – kończy były gracz Pogoni.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.