03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.1min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robert Gumny: Teraz pora na zwycięstwa

Robert Gumny: Teraz pora na zwycięstwa

Kole­jorz pokon­ał wczo­raj 1:0 Cra­cov­ię po bram­ce Emi­ra Dilav­era i awan­sował na czwarte miejsce w Ekstraklasie.

-Najważniejsze są punk­ty. Wygral­iśmy i dopisu­je­my do tabeli trzy ocz­ka. Remisów już naz­bier­al­iśmy, ter­az pora na zwycięst­wa. Zbliżamy sie do czołów­ki, bo Korona prze­grała, a Górnik zremisował. Wygrała tylko Legia — mówił po meczu Robert Gumny.

Wynik wczo­ra­jszego spotka­nia mógł być zupełnie inny. Dwie bram­ki zdobyte przez Cra­cov­ię nie zostały uznane, tak samo trafie­nie Rafała Jan­ick­iego. - To był dość śmieszny mecz. Trzy bram­ki nieuz­nane, co rzad­ko się zdarza. Domi­nowal­iśmy cały czas, stwarza­l­iśmy sobie więcej sytu­acji, no i zdobyliśmy bramkę ze stałego frag­men­tu gry i VAR wresz­cie nam pomógł. 

Do lid­era Kole­jorz traci cztery ocz­ka, a do drugiej Legii trzy. - To tak naprawdę kwes­t­ia jed­nego meczu i będziemy bard­zo blisko resz­ty drużyn. Nie może­my się oglą­dać na rywali, musimy patrzeć tylko na siebie i wygry­wać mecz za meczem — dodał.

Lechi­ci nie będą mieć cza­su na odpoczynek, bo już w środę roze­gra­ją mecz 20. kole­j­ki. Ich rywalem w Lubinie będzie Zagłę­bie. — Remisów mamy już za dużo. Nie prze­gry­wamy meczów, mamy tylko trzy poraż­ki, tylko co Górnik i jedziemy do Lubi­na po zwycięst­wo, tego się trzymamy. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.