02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.0godz.1min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robert Gumny zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała

Robert Gumny zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała

Robert Gum­ny rundę wiosen­ną spędzi w pier­ws­zoligowym Podbeskidz­iu Biel­sko-Biała, które­mu ma pomóc w powro­cie do Ekstraklasy.

Lewy obroń­ca zagrał w tym sezonie w ośmiu meczach, ale na kon­cie ma też liczne wys­tępy w rez­erwach Kole­jorza. — Zależy nam na tym, aby Robert miał możli­wość do reg­u­larnej gry. W jego wieku to bard­zo ważne. Utrzy­manie ryt­mu mec­zowego jest kluc­zowe, aby młody zawod­nik mógł pod­nosić swo­je umiejęt­noś­ci – czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie klubu słowa Pio­tra Rutkowskiego.

18-latek do pier­wszej drużyny trafił rok temu, a zade­bi­u­tował w meczu z Legią w zeszłym roku. Łącznie roze­grał 13 meczów, nie mając jed­nak zbyt dużych okazji do gry. — Bard­zo liczymy na Rober­ta i wierzymy, że reg­u­lar­na gra w pier­wszej lidze pomoże mu w roz­wo­ju. To zawod­nik o bard­zo dużych umiejęt­noś­ci­ach, które niejed­nokrot­nie pokazał już w pier­wszej drużynie. Na razie jed­nak nie ma dużych szans na reg­u­larną grę. Wierzę, że po powro­cie z wypoży­czenia pode­jmie rywal­iza­cję na swo­jej pozy­cji i udowod­ni swo­ją wartość - przyz­na­je wiceprezes poz­nańskiego klubu.

Podbeskidzie na chwilę obec­ną zaj­mu­je dziewiąte miejsce w tabeli pier­wszej ligi. Do miejsc, które poz­wolą mu wró­cić do Ekstrak­lasy traci dziesięć oczek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.