28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.9min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robert Gumny zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała

Robert Gumny zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała

Robert Gum­ny rundę wiosen­ną spędzi w pier­ws­zoligowym Podbeskidz­iu Biel­sko-Biała, które­mu ma pomóc w powro­cie do Ekstraklasy.

Lewy obroń­ca zagrał w tym sezonie w ośmiu meczach, ale na kon­cie ma też liczne wys­tępy w rez­erwach Kole­jorza. — Zależy nam na tym, aby Robert miał możli­wość do reg­u­larnej gry. W jego wieku to bard­zo ważne. Utrzy­manie ryt­mu mec­zowego jest kluc­zowe, aby młody zawod­nik mógł pod­nosić swo­je umiejęt­noś­ci – czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie klubu słowa Pio­tra Rutkowskiego.

18-latek do pier­wszej drużyny trafił rok temu, a zade­bi­u­tował w meczu z Legią w zeszłym roku. Łącznie roze­grał 13 meczów, nie mając jed­nak zbyt dużych okazji do gry. — Bard­zo liczymy na Rober­ta i wierzymy, że reg­u­lar­na gra w pier­wszej lidze pomoże mu w roz­wo­ju. To zawod­nik o bard­zo dużych umiejęt­noś­ci­ach, które niejed­nokrot­nie pokazał już w pier­wszej drużynie. Na razie jed­nak nie ma dużych szans na reg­u­larną grę. Wierzę, że po powro­cie z wypoży­czenia pode­jmie rywal­iza­cję na swo­jej pozy­cji i udowod­ni swo­ją wartość - przyz­na­je wiceprezes poz­nańskiego klubu.

Podbeskidzie na chwilę obec­ną zaj­mu­je dziewiąte miejsce w tabeli pier­wszej ligi. Do miejsc, które poz­wolą mu wró­cić do Ekstrak­lasy traci dziesięć oczek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.