Ruch Chorzów-Lech Poznań: Ważne, by dobrze rozpocząć ligę!

ruch-chorzowW pier­wszej kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy sezonu 2013/2014 Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

 

Lech Poz­nań, choć kadrowo jest osłabiony to jed­nak w Chor­zowie wys­tąpi w roli fawory­ta. Zarówno w rundzie jesi­en­nej, jak i wiosen­nej poprzed­niego sezonu Kole­jorz tri­um­fował nad Ruchem aż 4:0. Poz­na­ni­a­cy są już po ofic­jal­nym debi­u­cie w obec­nym sezonie. W czwartek pokon­ali w pier­wszym meczu drugiej rundy Honkę Espoo 3:1.

W min­ionym sezonie Ruch wal­czył do koń­ca o utrzy­manie w lidze. Zajął 15. miejsce i tylko dzię­ki temu, iż Polo­nia Warsza­wa nie otrzy­mała licencji na grę w Ekstrak­lasie, chor­zowian­ie będą mogli wys­tępować w najwyższej klasie roz­gry­wkowej w Polsce.

Lech nadal bory­ka się z prob­le­ma­mi kadrowy­mi. Kon­tuzjowani są Rafał Muraws­ki, Bar­ry Dou­glas oraz Luis Hen­riquez. Wyda­je się, że w pełni sil są już Tomasz Kędzio­ra, Keb­ba Ceesay, Karol Linet­ty, Bar­tosz Ślusars­ki, Patryk Wol­s­ki oraz debi­u­tant w barwach Kole­jorza pod­czas meczu z Honką, Szy­mon Pawłows­ki. Ruch nie ma żad­nych prob­lemów z kon­tuz­ja­mi i tren­er Jacek Zielińs­ki będzie mógł sko­rzys­tać ze wszys­t­kich swoich piłkarzy.

 

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress