Ruch-Lech: Dobry rywal na odblokowanie

Ruch-Lech: Dobry rywal na odblokowanie

W 6. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

W poprzed­nim sezonie Ruch był drużyną wygod­ną dla Kole­jorza. W Poz­na­niu lechi­ci dwukrot­nie pokon­ali chor­zowian: 4:2 i 4:0. Na wyjeździe padł remis 1:1.

Lech nie prezen­tu­je dobrej formy. W poprzed­niej kole­jce poz­na­ni­a­cy wymęczyli remis z Pogo­nią Szczecin. Drużynę poprowadzi jeszcze tym­cza­sowy tren­er Krzysztof Chrobak. Kole­jorz zaj­mu­je szóste miejsce w tabeli, a do lid­eru­jącego Górni­ka Zabrze traci trzy punkty.

Ruch to wygod­ny prze­ci­wnik dla Lecha. Chor­zowian­ie mają na swoim kon­cie jedynie cztery punk­ty, co daje im dopiero 13 pozy­cję w tabeli. Być może na tym etapie roz­gry­wek dla gospo­darzy niedziel­nego meczu są ważniejsze elim­i­nac­je do Ligi Europe­jskiej. Ruch nadal jest w grze i w czwartek czeka ich decy­du­jące star­cie z Met­al­is­tem Charków.

Do Chor­zowa nie pojadą Łukasz Trał­ka oraz Hubert Wołąkiewicz. Łukasz Teodor­czyk także nie wys­tąpi w niedziel­nym spotka­niu, ponieważ będzie prze­by­wał na tes­tach w Kijowie. Tren­er Krzysztof Chrobak nie będzie mógł sko­rzys­tać z Jas­mi­na Buri­cia oraz Keb­by Ceesay’a. Niepewny jest też udzi­ał Darko Jevti­cia, który w ciągu ostat­nich dni trenował indywidualnie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress