Ruch — Lech: Mecz niewykorzystanych szans

Ruch — Lech: Mecz niewykorzystanych szans

Lech zremisował bezbramkowo z Ruchem Chorzów, mimo strzelonej bram­ki w pier­wszej połowie. Na dodatek Marcin Kamińs­ki nie wyko­rzys­tał rzu­tu karnego.

Spotkanie rozpoczęli Niebi­escy, ale to goś­cie mieli pier­wsi szan­sę na gola. Hen­riquez dograł do Hamalaine­na, ten uderzył sprzed pola karnego pros­to w golkipera gospo­darzy. W 5. min­u­cie Kuświk strze­lał głową na bramkę Kotorowskiego, jed­nak czu­jny był bramkarz Kole­jorza. Chwilę później pokon­ać Koto­ra próbował Starzyńs­ki strza­łem z dys­tan­su, jed­nak po raz kole­jny świet­nie zachował się bramkarz Lecha. W 16. min­u­cie zakotłowało się pod bramką poz­na­ni­aków. Najpierw uderzał Kowal­s­ki, odbi­ta pił­ka trafiła pod nogi Babi­arza, a jego strzał trafił w Wilusza. W 26. min­u­cie na listę strzel­ców wpisał się Vojo Ubi­parip, jed­nak sędzia niesłusznie odg­wiz­dał pozy­cję spaloną. Kil­ka min­ut później Hamalainen podał do Ubi­pari­pa, ten do Lovrenc­sic­sa, jed­nak Węgi­er trafił tylko w boczną siatkę.

Drugą połowę obie drużyny zaczęły bez ani­muszu i przeprowadza­ły akc­je w środ­ku boiska. W 60. min­u­cie na strzał sprzed pola karnego zde­cy­dował się Pawłows­ki, ale pił­ka wpadła pros­to w rękaw­ice bramkarza Ruchu. W 72. min­u­cie głową na bramkę Kotorowskiego uderzał Kuś, jed­nak golkiper Lecha zachował się czu­jnie w bram­ce. Pięć min­ut później z dys­tan­su uderzał Pawłows­ki, a fut­bolówka trafiła w słu­pek, chwilę później na taki sam strzał zde­cy­dował się Hamalainen, jed­nak dobrą inter­wencją popisał się Kamińs­ki. W 81. min­u­cie głową uderzał Lovrenc­sics, ale pił­ka pole­ci­ała nad poprzeczką. W 83. min­u­cie Stawar­czyk faulował w polu karnym Ubi­pari­pa i sędzia podyk­tował rzut karny. Nieste­ty bramkarz gospo­darzy ide­al­nie wyczuł Kamińskiego i obronił jego strzał.

Ruch Chorzów – Lech Poz­nań 0:0

Żółte kart­ki: 20. Mali­nows­ki, 54. Babi­arz, 83. Stawar­czyk – 20. Jevtić, 67. Kędzio­ra, 90. Linetty

Ruch: Kamińs­ki — Kuś,Malinowski,Stawarczyk, Dzi­wniel (46. Gigoła­jew), — Sur­ma, Babi­arz — Kowal­s­ki (78. Janik), Starzyńs­ki, Zieńczuk – Kuświk (63. Efir)

Lech: Kotorows­ki — Kędzio­ra, Kamińs­ki, Wilusz, Hen­riquez — Linet­ty, Jevtić (46. Dou­glas) — Lovrenc­sics, Hamalainen, Pawłows­ki – Ubiparip

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress