01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.7min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ruchy transferowe Lecha Poznań

teodorczyk-rumak-rutkowski-transferZdaniem Mar­iusza Ruma­ka Lech jest coraz bliżej potwierdzenia trans­fer­ów nowych zawod­ników do klubu.

- Roz­mowy są obiecu­jące. Negoc­jac­je trwa­ją i jestem dobrej myśli. Oczy­wiś­cie wszys­tko może się nagle zmienić, ale na tę chwilę jestem optymistą w kwestii tych trans­fer­ów. Wiele zależy od testów medy­cznych. Warto pod­kreślić, że każdy z tych zawod­ników jest zain­tere­sowany trans­fer­em do Lecha Poz­nań — mówi szkole­niowiec “Kole­jorza”.

Lech Poz­nań latem chce pozyskać trzech piłkarzy na pozy­cję lewego obroń­cy, środ­kowego obroń­cy i skrzy­dłowego. Nie obędzie się również bez trans­fer­ów z klubu. Najbliżej ode­jś­cia z Lecha jest Alek­san­dar Tonew, którym są zain­tere­sowane klubu z Włoch i Wielkiej Brytanii.

- Pół roku temu już o tym mówiliśmy. Wspom­i­nałem preze­sowi o trans­fer­ach w kon­tekś­cie zawod­ników, którzy mogą od nas ode­jść. Nie wyk­luczam, że Alex nad opuś­ci, ale jeśli tak to do dobrego klubu i za dobre pieniądze. To poz­woli nam wprowadz­ić do drużyny nowych graczy — przyz­na­je trener.

Zimą Lech sprowadz­ił trzech zawod­ników. Kaspera Hamalaine­na, Łukasza Teodor­czy­ka i Dar­iusza Formellę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.