Rudnev: Brak dopingu to katastrofa

W spotka­niu z Wisłą Kraków Artjom Rud­nev nie potrafił znaleźć dro­gi do bram­ki strzeżonej przez Siergie­ja Pareiko. – Nie wiem, co się stało. To nie był mój dzień, muszę nad tym pra­cow­ać i myślę, że w meczu z Jagiel­lonią będzie mój dzień – powiedzi­ał napast­nik Lecha.

Kole­jorz” pier­wszy raz w tym sezonie nie zdobył gola. – Pra­cow­al­iśmy nad tym przez cały tydzień. Gramy fajną piłkę i myślę, że roze­gramy dobry mecz – twierdzi Łotysz. – Kiedy strze­lasz bram­ki i wszyscy na Ciebie patrzą to czu­jesz presję z tym związaną, ale jeszcze bardziej chcesz strzelić bramkę – dodał.

Jutro naprze­ci­wko Rud­ne­va stanie Frankows­ki, który na swoim kon­cie w tym sezonie ma już sześć trafień. – To dobry piłkarz, leg­en­da ligi, bo zagrał wiele meczów i zdobył wiele bramek, ale zobaczymy, co się stanie jutro – uważa zawodnik.

Moż­na odnieść wraże­nie, że Łotysz jest uza­leżniony od drużyny, a ona od niego. Rud­nev czeka na zagra­nia od swoich part­nerów, a oni liczą na jego dobrą dys­pozy­cję i skuteczność. – Chcę żeby druży­na robiła wszys­tko dla mnie, a ja dla niej – pod­kreśla napastnik.

Zaz­naczył on również, że współpra­ca z trenerem Bakero daje mu wiele i przez ten czas rozwinął się, jako piłkarz. – Dzięku­ję tren­erowi, który pracu­je z nami na treningach, ale również pod­czas zajęć indy­wid­u­al­nych. Czu­ję się lep­szy tech­nicznie oraz fizy­cznie – zaz­naczył Rudnev.

Pod­kreślił on także, że niepokoi się o sytu­ację na try­bunach. – Dla mnie brak dopin­gu to katas­tro­fa. Ja chcę, żeby oni kibi­cow­ali. Dla drużyny to bard­zo ważne. To co robię na boisku, robię dla kibiców, rodziny oraz siebie. Uważam, że kibice powin­ny dawać z siebie wszys­tko przez 95 min­ut, a nie tylko 10 – zakończył Rudnev.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress