01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.16min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rudnev strzela dla Łotwy

Artjom Rud­nev wys­tąpił w meczu reprezen­tacji Łotwy, który ta roze­grała z Maltą w ramach elim­i­nacji do Mis­tr­zostw Europy w 2012 roku. Łotysz w 83. min­u­cie pod­wyższył wynik spotka­nia na 2:0, a w 88. min­u­cie został zmieniony przez  Edgarsa Gau­račsa. Dla napast­ni­ka Lecha był to pier­wszy reprezen­ta­cyjny gol. Łot­wa wygrała 2:0, lecz już wcześniej straciła szanse na awans na Euro.

Zawod­nik “Kole­jorza” wyko­rzys­tał nieporozu­mie­nie defen­sy­wy Malty z bramkarzem tego zespołu i uderze­niem z najbliższej odległoś­ci umieś­cił piłkę w siatce.

Rud­nev do tej pory wys­tąpił w 13 meczach kadry nar­o­dowej. Piątkowe trafie­nie było dla niego pier­wszym, jakie udało mu się zdobyć w barwach reprezen­tacji Łotwy. Napast­nik Lecha zdobył również żółtą kartkę.

ŁOTWAMALTA 2:0

BRAMKI: 33‘ Vis­nakovs, 83‘ Rudnev

Żółte kart­ki: Ivanovs, Rud­nev, Gorkss — Agius, Fail­la, Cohen

ŁOTWA: Vanins — Kla­va, Ivanovs, Gorkss, Mihad­juks — Vis­nakovs, Cau­na, Laizans (76. Rug­ins), Luk­janovs — Rud­nev (88.Gauračs), Ver­pakovskis (89. Rubins)

MALTA: Hogg — Borg, Hutchin­son, Brif­fa, Agius — Fail­la, Sciber­ras (83. Fenech), Schem­bri, Fenech (82. Mamo) — Pace (70. Woods), Cohen

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.