02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.26min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Chazar ma swoje słabości

- Mamy więk­szą wiedzę na tem­at Chaz­aru, niż Żety­su — przyz­na­je Mar­iusz Rumak. - To groźny zespół, w którego kadrze zna­j­du­je się wielu reprezen­tan­tów, a także doświad­c­zonych piłkarzy. Nie bez powodu mówi się o nich Chelsea Wschodu — dodaje.

Lech Poz­nań z Chaz­arem Lenko­ran spotkał się już cztery lata temu. Wtedy bez prob­lemów pokon­ał zespół z Azer­be­jdżanu 1:0 i 4:1. Ter­az jed­nak poprzecz­ka została postaw­iona zde­cy­dowanie wyżej. - Mają bard­zo dobrych piłkarzy na każdej pozy­cji. To zespół groźny, dobrze zor­ga­ni­zowany. Mają zawod­ników z między­nar­o­dową przeszłoś­cią - zauważa szkole­niowiec „Kole­jorza”.

Duży wpływ na siłę naszego najbliższego rywala europe­js­ka myśl szkole­niowa. W ostat­nim cza­sie ich trenerem był m.in. Rumun Mircea Red­nic. Obec­nie jest nim Yunis Huseinov. - Widać wpływ europe­jskiego fut­bolu na ich grę. Pojaw­ia się w niej automatyzm — pod­kreśla trener.

- Ten zespół jed­nak podob­nie jak każdy ma swo­je słaboś­ci. Pytanie czy będziemy potrafili je wyko­rzys­tać i czy mój zespół uderzy w czułe punk­ty rywala. My z kolei też musimy być na tyle zor­ga­ni­zowani, żeby prze­ci­wnik nie mógł wyko­rzys­tać naszych słabych punk­tów — kontynuuje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.