01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.32min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Chcę mieć głos doradczy i wpływ na zespół

Mar­iusz Rumak przed nowym sezonem został asys­ten­tem tren­era Jose Mari Bakero. Tren­er wró­cił do Poz­na­nia po roku prz­er­wy, który spędz­ił w Białym­stoku, gdzie prowadz­ił zespół Młodej Ekstrak­lasy miejs­cowej Jagiel­lonii. - Sze­fowie Lecha uznali, że jestem osobą, która może przy­dać się w zes­pole - przyznał.

Szkole­niowiec zad­owolony jest z takiego obro­tu sprawy, bowiem, jak sam przyz­nał, chci­ał wró­cić do Poz­na­nia w roli tren­era pier­wszego zespołu. — Taki był mój plan i moje założe­nie, żeby tutaj pra­cow­ać w Lechu – zaznaczył.

Zaz­naczył on także, że przed przyję­ciem propozy­cji odbył roz­mowę nie tylko z dyrek­torem sportowym, Andrze­jem Daw­idz­iukiem, ale także Jose Mari Bakero. – Tren­er wyma­ga ode mnie pełnego zaan­gażowa­nia, to oczy­wiste. Dużo roz­maw­iamy poprzez tłu­macza, na tem­at wiz­ji zespołu i pra­cy z nim na treningach – mówił. - Zan­im zde­cy­dowałem się na przyję­cie propozy­cji obyliśmy roz­mowy z dyrek­torem sportowym i trenerem. Zaak­cep­towano pewne moje spostrzeże­nia doty­czące pra­cy w klu­bie – dodał.

Mar­iusz Rumak pod­kreślał, dlaczego pra­ca asys­ten­ta jest dla niego bard­zo waż­na. Szczegól­ni w roli, jaką będzie pełnił w Poz­na­niu. - Chci­ałem mieć nie tylko wpływ na prze­bieg tren­ingów, ale także mieć głos dorad­czy i wpływ na zespół. Tak pra­cow­ałem do tej pory, jak ktoś był moim asys­ten­tem, zawsze mógł doradz­ić, anal­i­zować i pod­powiedzieć. Brać udzi­ał w tym, co się dzieje z zespołem – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.