06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.31min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Chciałbym, żeby kibice znów nam uwierzyli

rumak mariusz konferencja- Poz­nań to miejsce, gdzie chce­my wygry­wać. Poz­na­ni­a­cy na to zasługu­ją, bo mamy szan­sę na tytuł, a prze­gry­wamy u siebie. Musimy wal­czyć o zau­fanie kibiców. Gramy prze­cież dla ludzi, a nie wyników, bo one są pochod­ną meczu. Zaw­iedliśmy kibiców przez kil­ka spotkań, pora to zmienić - mówi Mar­iusz Rumak przed meczem z GKS-em Bełchatów.

- Każdy prze­ci­wnik ma swo­ją jakość. Pozy­c­ja w lidze nie odzwier­cied­la dys­pozy­cji zespołu w danym dniu. To pokazał cho­ci­aż­by meczu GKS‑u z Legią. Miejsce w lidze nie ma znaczenia - pod­kreśla trener.

- W najwięk­szym stop­niu anal­i­zowałem ich mecz z Legią, która zagrała ofen­sy­wnie, a miała prob­le­my z przys­tosowaniem się do gry obron­ny GKS‑u. Znacze­nie będzie miała nie ilość ofen­sy­wnych zawod­ników, a jakość wykony­wanych przez nich zadań - zaz­nacza szkoleniowiec.

- To najważniejsze spotkanie odkąd jestem pier­wszym trenerem. Zawod­nikom mówię, że to finał, nie roz­gry­wek, ale wszyscy jesteśmy przy­go­towani do tego meczu jak do finału. Wierzymy w to, że uda nam się zro­bić swo­je, wygrać to spotkanie i zro­bić krok w przód, którego potrze­bu­je­my. Mam nadzieję, że sta­dion nam w tym pomoże. Chci­ałbym, żeby kibice znów nam uwierzyli. Z powrotem — przyz­nał Rumak.

- To młody, niedoświad­c­zony zespół, który gra amibit­nie, jest dobrze zor­ga­ni­zowany w obronie, ale nie boi się zagrać odważniej. Gra­ją ciekaw­ie z kon­try, rozwiązu­ją akc­je z sposób niekon­wencjon­al­ny. Pytanie, czy zagra­ją tak samo, jak my zagramy dobrze — zas­tanaw­ia się trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.