Rumak: Chciałbym, żeby kibice znów nam uwierzyli

rumak mariusz konferencja- Poz­nań to miejsce, gdzie chce­my wygry­wać. Poz­na­ni­a­cy na to zasługu­ją, bo mamy szan­sę na tytuł, a prze­gry­wamy u siebie. Musimy wal­czyć o zau­fanie kibiców. Gramy prze­cież dla ludzi, a nie wyników, bo one są pochod­ną meczu. Zaw­iedliśmy kibiców przez kil­ka spotkań, pora to zmienić - mówi Mar­iusz Rumak przed meczem z GKS-em Bełchatów.

- Każdy prze­ci­wnik ma swo­ją jakość. Pozy­c­ja w lidze nie odzwier­cied­la dys­pozy­cji zespołu w danym dniu. To pokazał cho­ci­aż­by meczu GKS-u z Legią. Miejsce w lidze nie ma znaczenia - pod­kreśla tren­er.

- W najwięk­szym stop­niu anal­i­zowałem ich mecz z Legią, która zagrała ofen­sy­wnie, a miała prob­le­my z przys­tosowaniem się do gry obron­ny GKS-u. Znacze­nie będzie miała nie ilość ofen­sy­wnych zawod­ników, a jakość wykony­wanych przez nich zadań - zaz­nacza szkole­niowiec.

- To najważniejsze spotkanie odkąd jestem pier­wszym trenerem. Zawod­nikom mówię, że to finał, nie roz­gry­wek, ale wszyscy jesteśmy przy­go­towani do tego meczu jak do finału. Wierzymy w to, że uda nam się zro­bić swo­je, wygrać to spotkanie i zro­bić krok w przód, którego potrze­bu­je­my. Mam nadzieję, że sta­dion nam w tym pomoże. Chci­ałbym, żeby kibice znów nam uwierzyli. Z powrotem — przyz­nał Rumak.

- To młody, niedoświad­c­zony zespół, który gra amibit­nie, jest dobrze zor­ga­ni­zowany w obronie, ale nie boi się zagrać odważniej. Gra­ją ciekaw­ie z kon­try, rozwiązu­ją akc­je z sposób niekon­wencjon­al­ny. Pytanie, czy zagra­ją tak samo, jak my zagramy dobrze — zas­tanaw­ia się tren­er.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress