Rumak czeka jeszcze na czterech piłkarzy

zaba-wolakiewiczW zes­pole Lecha kilku zawod­ników zma­ga się z kon­tuz­ja­mi. Nadal jed­nak nie wiado­mo kiedy Ci piłkarze będą do dys­pozy­cji sztabu szkoleniowego.

- Muraś miał być gotowy po 4 tygod­ni­ach. Nieste­ty nie jest. Medy­cy­na ma to do siebie, że bard­zo trud­no jest dokład­nie określić czas powro­tu. Keb­ba Ceesay miał śru­by, a dzisi­aj może grać. Trud­no określić kiedy dokład­nie, ale blisko powro­tu jest Luis. Karol po kon­trol­nym bada­niu potrze­bu­je jeszcze 2 tygod­ni – mówił trener.

Obec­nie Rumak nie może również sko­rzys­tać z dwóch nowych zawod­ników. — Bar­ry szy­bko zła­pał drob­ny uraz, który się ciąg­nie. Nie prze­gry­wał gier kon­trol­nych i zobaczymy jak będzie reagował w Polsce. Na razie potrze­bu­je jeszcze przy­na­jm­niej tydzień na tren­ing biegowy. Potem trze­ba go będzie przepuś­cić przez rez­er­wy, żeby zobaczyć go na pol­s­kich boiskach. Nie wyk­luczam, że zagra w drugim zes­pole, bo zagrał 45 min­ut w rez­erwach. Dobrze było­by zobaczyć jak wyglą­da przez 90 min­ut – tłu­maczył opiekun zespołu.

Podob­nie wyglą­da sytu­ac­ja Pawłowskiego. — Szymek potrze­bu­je dwóch, trzech tygod­ni i wró­ci do dobrej dys­pozy­cji. Sądzę, że we wrześniu będziemy wiedzieć w jakiej jest dys­pozy­cji i czy wywal­czy miejsce, bo o to jest trudno.

- Dzisi­aj mam 18 zdrowych piłkarzy i każdy z nich może wyjść na murawę. Jeśli chodzi o zdrowie poszczegól­nych piłkarzy, to potrze­ba 2–3 tygod­ni, żeby wytrzy­mali 60–70 min­ut, ale nie będą w ryt­mie mec­zowym. Może będą grali w rez­erwach żeby tym zyskać. Sądzę, że za 2–3 tygod­nie będzie rywal­iza­c­ja – stwierdz­ił pod­czas kon­fer­encji Rumak.

W ostat­nim meczu tren­er mógł sko­rzys­tać z Kędzio­ry, ale nie wiedzi­ał, w jakiej jest dys­pozy­cji i decy­dował się n innego piłkarza. — Kędzio­ra był blisko gry w Chor­zowie, dlat­ego nie zagrał w rez­erwach. Na tę chwilę jest zdrowy i gotowy do gry, ale pod znakiem zapy­ta­nia jest jego dys­pozy­c­ja dlat­ego zde­cy­dowałem się na Mateusza – wyjaśnił trener.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress