Rumak: Dużym atutem Lechii jest jej trener

Rumak: Dużym atutem Lechii jest jej trener

- Sportu nie postrzegam w kat­e­go­ri­ach wyrów­na­nia rachunków. Mamy świado­mość tego, że w poprzed­nim sezonie w Gdańsku prze­gral­iśmy, mecz się nam nie ułożył, nie stworzyliśmy wielu sytu­acji i stra­cil­iśmy ładne bram­ki. Przed nami duże wyzwanie, mam nadzieję, że nieko­rzyst­ną passę bez zwycięst­wa w Gdańsku przełamiemy w sobotę — powiedzi­ał przed meczem z Lechią tren­er Lecha Mar­iusz Rumak.

- Czeka nas trud­niejszy okres, bo będziemy grali co trzy dni, ale z drugiej strony mamy do dys­pozy­cji więk­szą liczbę piłkarzy - przyznał.

- Nie wiem czy powo­dem słab­szej gry Lechii był brak Mat­suiego, ale to dobry zawod­nik, którego mówimy się wys­trze­gać - dodał.

- Dużym atutem Lechii jest jej tren­er, który jadł już chleb z nie jed­nego pieca i w trud­nych sytu­ac­jach zawsze ma plan. Musimy być na niego przy­go­towani. Lechia potrafi grać w piłkę, jeśli zostawi się jej miejsce, dlat­ego trze­ba grać blisko niej — zaznaczył.

- Ruch i Widzew w tym sezonie strzeliły więcej do nas bramek, ale są daleko za nami. Chodzi o to, żeby wygry­wać mecze. My ostat­nio pra­cow­al­iśmy nad bronie­niem i nie trace­niem goli i w trzech ostat­nich meczach zagral­iśmy na zero z tyłu. Ter­az trze­ba pra­cow­ać nad strze­laniem. Nie da się wszys­tkiego robić jed­nocześnie - pod­kreśla szkoleniowiec.

- Teodor­czyk zszedł ostat­nio w 45 min­u­cie i roz­maw­ial­iśmy o tym, dlaczego tak się stało. Mam nadzieję, że jeśli w sobotę dostanie szan­sę gry, to ją wyko­rzys­ta. To najbardziej bramkostrzel­ny zawod­nik naszego zespołu, strzelił 7 bramek i jeśli podtrzy­ma tą śred­nią to powinien zdobyć około 20 goli. Moja w tym głowa, żeby tak się stało — powiedzi­ał Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress