01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.37min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Jagiellonia przegrała mniej meczów od nas

rumak mariusz- Nie wyda­je mi się, że Jagiel­lonia to zespół, który nam nie leży. Trze­ba przyz­nać, że w tych dwóch meczach ograli nas zde­cy­dowanie, ale czas na rewanż. To sport i ten mecz będzie inny, niż poprzed­nie dwa mecze - mówił na kon­fer­encji pra­sowej przed spotkaniem z Jagiel­lonią, Mar­iusz Rumak.


- To zespół, który trud­no ograć. Posi­a­da szy­bkie skrzy­dła, ma określony sposób gra­nia i prze­grali tylko cztery mecze. To mniej niż Lech. Mają wielu fajnych chłopaków, którzy umieją grać w piłkę, real­izu­ją założe­nia tren­era. Ostat­nio nie prze­gry­wa­ją i bard­zo trud­no ich pokon­ać. Po to jed­nak jedziemy do Białegos­toku - zaz­nacza szkole­niowiec Lecha.

- W żad­nym momen­cie funkcjonowa­nia zespołu nie moż­na tracić czu­jnoś­ci. Każdy wie o co gramy, nie popadamy w euforię po zwycięst­wach i w marazm po porażkach. Nie czu­je­my się upoko­rzeni, gdy prze­gry­wamy i pon­ad wszys­tki­mi, gdy zwyciężamy. To jest sport i trze­ba twar­do stą­pać po zie­mi — pod­kreśla opiekun “Kole­jorza”.

- Piast stać na to, aby ukłuć Legię. Zagral­iśmy bard­zo dobre spotkanie z nimi, nie dal­iśmy ich więk­szych szans, bo skutecznie zneu­tral­i­zowal­iśmy ich dobre momen­ty w ataku. Pytanie na ile będzie wstanie zro­bić to Legia. Wyda­je mi się, że Piast może w tym meczu zdobyć bramkę — twierdzi Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.