11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.52min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Jagiellonia przegrała mniej meczów od nas

rumak mariusz- Nie wyda­je mi się, że Jagiel­lonia to zespół, który nam nie leży. Trze­ba przyz­nać, że w tych dwóch meczach ograli nas zde­cy­dowanie, ale czas na rewanż. To sport i ten mecz będzie inny, niż poprzed­nie dwa mecze - mówił na kon­fer­encji pra­sowej przed spotkaniem z Jagiel­lonią, Mar­iusz Rumak.


- To zespół, który trud­no ograć. Posi­a­da szy­bkie skrzy­dła, ma określony sposób gra­nia i prze­grali tylko cztery mecze. To mniej niż Lech. Mają wielu fajnych chłopaków, którzy umieją grać w piłkę, real­izu­ją założe­nia tren­era. Ostat­nio nie prze­gry­wa­ją i bard­zo trud­no ich pokon­ać. Po to jed­nak jedziemy do Białegos­toku - zaz­nacza szkole­niowiec Lecha.

- W żad­nym momen­cie funkcjonowa­nia zespołu nie moż­na tracić czu­jnoś­ci. Każdy wie o co gramy, nie popadamy w euforię po zwycięst­wach i w marazm po porażkach. Nie czu­je­my się upoko­rzeni, gdy prze­gry­wamy i pon­ad wszys­tki­mi, gdy zwyciężamy. To jest sport i trze­ba twar­do stą­pać po zie­mi — pod­kreśla opiekun “Kole­jorza”.

- Piast stać na to, aby ukłuć Legię. Zagral­iśmy bard­zo dobre spotkanie z nimi, nie dal­iśmy ich więk­szych szans, bo skutecznie zneu­tral­i­zowal­iśmy ich dobre momen­ty w ataku. Pytanie na ile będzie wstanie zro­bić to Legia. Wyda­je mi się, że Piast może w tym meczu zdobyć bramkę — twierdzi Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.