02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.19min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Jeśli wygramy zawodnicy w siebie uwierzą

- Nikt się nie spodziewał, że przed tym meczem spotka­ją się zespoły ze środ­ka tabeli. Oba myślały o walce o mis­tr­zost­wo. Nie mogliśmy zakładać, że będziemy mieli w tym momen­cie sie­dem porażek na swoim kon­cie. Mamy stratę, którą musimy odro­bić, a ja prze­j­mu­ję drużynę, która musi wiele zro­bić, żeby zagrać w europe­js­kich pucharach – mówił na kon­fer­encji pra­sowej przed meczem z Wisłą Kraków, Mar­iusz Rumak.

Jego debi­ut na ław­ce Lecha opóźnił się o cztery dni. W opinii tren­era jest jed­na poważ­na różni­ca pomiędzy spotkaniem z Górnikiem, a Wisłą. – Na pewno wolałbym, żeby to spotkanie oglą­dała więk­sza licz­ba kibiców z Poz­na­nia. Na Buł­garskiej było­by ich na pewno więcej – tłu­maczył trener.

Oba zespoły w najbliższym cza­sie spotka­ją się trzykrot­nie. Zdaniem Mar­iusza Ruma­ka pier­wszy mecz będzie miał duże znacze­nie. – Będziemy wiedzieli jak gra Wisła, oni będą wiedzieli więcej o nas. Mamy mało cza­su po tym mecz do spotka­nia w Pucharze Pol­s­ki, więcej cza­su poświęcimy na anal­izie i tak­tyce. Jeśli wygramy zawod­ni­cy w siebie uwierzą – zauważył szkoleniowiec.

Z trenerem Michałem Pro­bierzem 35-let­ni tren­er spotkał się już w Białym­stoku. - Nasze relac­je były bard­zo dobrze, tren­er sprowadz­ił mnie do Jagiel­lonii, był moim sze­fem. Wspom­i­nam dobrze tę współpracę — opowiadał opiekun Lecha.

W najbliższym cza­sie „Kole­jorz” będzie grał mecze, co trzy dni. – Będziemy mieli mniej cza­su na wprowadzanie nowych wari­antów, to będzie regen­er­ac­ja i odnowa – zaz­naczył Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.