Rumak: Jestem pewien, że przezwyciężymy kryzys

rumak mariusz (4)Nad Mar­iuszem Rumakiem zaczy­na­ją się zbier­ać, jeśli już się nie zebrały, czarne chmury. Mecz z Żal­girisem Wilno może mieć olbrzymie znacznie dla przyszłoś­ci tego szkole­niow­ca w Lechu Poznań.

 

Lech w nowym sezonie trzykrot­nie zremisował i zaj­mu­je dopiero dziewiąte miejsce w lidze. W Lidze Europy dwa razy wygrał z Honką Espoo, ale w min­iony czwartek uległ Żal­girisowi i na razie jest za burtą roz­gry­wek. Jeśli w czwartek nie wygra z Litwina­mi, to druży­na Mar­iusza Ruma­ka pożeg­na się z pucharami.

Jeszcze przed sezonem szkole­niowiec mówił, że celem min­i­mum jest awans do fazy grupowej. Nie wydawało się to niere­alne, tym bardziej że Lechi­ci mają bard­zo dobry współczyn­nik i nawet w nastep­nej rundzie, w przy­pad­ku awan­su, będą rozstaw­ieni. Oznacza to, że trafią na teo­re­ty­cznie słab­szą drużynę. Trud­no jed­nak na razie myśleć o awan­sie, kiedy zespół nie wygry­wa i niewąt­pli­wie znalazł się w kryzysie.

- Jestem pewien, że go przezwyciężymy. Jeśli bym nie był tego pewien musi­ałbym przy­jechać do klubu, wejść na pier­wsze piętro i złożyć dymisję — powiedzi­ał szkoleniowiec.

Już w poprzed­nim sezonie poradz­ił on sobie z małym kryzy­sem, gdy Lech odpadł z Olimpią Grudz­iądz. - Wtedy sytu­ac­ja była inna, bo mieliśmy pomiędzy mecza­mi sie­dem dni, a ter­az tylko trzy. Musimy więc użyć innych środ­ków i żyć nadzieją, że uda się pokon­ać kryzys - zaz­naczył Rumak.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress