Rumak: Jutrzejsze spotkanie reklamą polskiej piłki

- Uważam, że oba zespoły mają równe szanse na zwycięst­wo. Nadal mamy szanse na mis­tr­zost­wo. Jeżeli zdobędziemy trzy punk­ty, to na pewno zagramy w pucharach – stwierdz­ił tren­er Mar­iusz Rumak.

- Sta­dion na Łazienkowskiej jest najlep­szym miejscem na to, by odmienić nieko­rzyst­ną passę naszych meczów na wyjeździe. My zro­bimy wszys­tko, żeby wygrać. Nie będziemy grać na remis, ani sza­chować. Będziemy grać w piłkę i dążyć do zdoby­wa­nia goli.

Tren­er Rumak pod­sumował też okres przy­go­towaw­czy do meczu z Legią. — Jestem zad­owolony z formy moich piłkarzy. Moty­wu­ją nas kole­jne zwycięst­wa. Wyglą­damy też dobrze fizy­cznie, więc mogę być dum­ny. Bartek Ślusars­ki jest już zdrowy i może zagrać 90 min­ut. W dobrej formie jest też Štil­ić. Nie wiem, czy zagra Rud­nev. Jeśli zasłuży, to tak. Zde­cy­du­ję po dzisiejszym treningu. Jed­nak to wcale nie jest tak, że zawod­nik, który siedzi na ław­ce rez­er­wowych jest gorszy od tego z pier­wszej jedenastki.

Spośród młodych zawod­ników są sil­ni psy­chicznie, ale są też słab­si. Na pewno przy­na­jm­niej jeden z nich wyjdzie na boisku w meczu z Legią – sko­men­tował ewen­tu­al­ną grę nas­to­latków z Lecha.

Mar­iusz Rumak powiedzi­ał też: — Tren­er powinien chłod­no pod­chodz­ić do takich spotkań. Jestem z Poz­na­nia i wiele spotkań z Legią zapadło mi w pamię­ci, jed­nak jako szkole­niowiec muszę zachować spokój. Również zawod­ni­cy muszą panować nad swoi­mi emoc­ja­mi, by móc wygrać to spotkanie.

Mam nadzieję, że jutrze­jsze spotkanie będzie reklamą pol­skiej pił­ki. Zarówno przez wspani­ałą grę, jak i dzię­ki wspani­ałej atmos­ferze na try­bunach – zakończył Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress