27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.13godz.15min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Mam dżentelmeńską umowę z prezesem

Obec­ny tren­er Lecha wyciągnął drużynę z głębok­iego kryzy­su. Ter­az „Kole­jorz” ma na kon­cie sześć zwycięstw w ostat­nich sied­miu meczach. Jeszcze kil­ka kole­jek temu poz­na­ni­a­cy grali fatal­nie, a ter­az mogą myśleć nawet o zdoby­ciu tytułu mis­tr­zowskiego. Na ten tem­at wypowia­da się Mar­iusz Rumak.

- Nie zaglą­dam do szat­ni innych drużyn, więc nie wiem, czy Podbeskidzie i Widzew zagra­ją już na total­nym luzie. Na pewno będą to bard­zo groźni rywale, a my anal­izu­je­my, jakie zagroże­nia mogą nas spotkać z ich strony. 

Tren­er wypowiedzi­ał się także na tem­at swo­jej przyszłoś­ci w klu­bie z Buł­garskiej: — Trze­ba raczej zapy­tać o to dzi­ałaczy. Mam nato­mi­ast dżen­telmeńską umowę z preze­sem. Zakła­da ona, że po wywal­cze­niu miejs­ca pre­miowanego grą w pucharach, dostanę do pod­pisa­nia nową umowę.

Wraca­jąc do najbliższego spotka­nia, tren­er Rumak powiedzi­ał: — To bard­zo trud­ny ryw­al, jak każdy w Ekstrak­lasie. Musimy, przede wszys­tkim, być bard­zo skon­cen­trowani na tym, co robimy. Znamy swo­ją jakość. Wiemy, gdzie ostat­nio popełnil­iśmy błędy i na pewno wyciąg­niemy z tego wnios­ki. Mam nadzieję, że to będzie widać już w czwartek.

- Podbeskidzie to zespół, którego atutem jest własne boisko. Nato­mi­ast „Górale” pokaza­li też, że potrafią grać na wyjaz­dach. To druży­na, która potrafi spraw­ić niespodziankę – dodał Rumak.

Tren­er sko­men­tował także sytu­ację per­son­al­ną Lecha: — Nie mamy kłopo­tu bogact­wa, ponieważ nadal nie może­my sko­rzys­tać z Siergie­ja Kri­w­ca i Manuela Arboledy. Sytu­ac­ja na pewno jed­nak będzie lep­sza, niż przed meczem z Polonią.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.