02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.20min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak martwi się prawą obroną

Ode­jś­cie Marci­na Kiku­ta oraz Grze­gorza Wojtkowiak powodu­je, że na prawej stron­ie defen­sy­wy poz­nańskiego zespołu robi się duża dziu­ra. W tym momen­cie tylko Tomek Kędzio­ra jest zawod­nikiem, dla którego jest to nom­i­nal­na pozycja.

- Bard­zo mnie ta sytu­ac­ja niepokoi, ale jeśli chce się zro­bić dwa kro­ki do przo­du, trze­ba zro­bić krok do tyłu. W tym momen­cie robi się ta miejsce dla Tom­ka, ale on ma dopiero 17 lat. Widz­imy jed­nak na Euro młodych piłkarzy, którzy potrafią sprostać grze na wysokim poziomie - przyz­na­je szkoleniowiec.

W jego opinii odpowied­nie przy­go­towanie Tomasza Kędzio­ry poz­woli mu nie tylko na debi­ut w Ekstrak­lasie, ale coraz dłuższe wys­tępy. — Wierzę, że będzie wal­czył o miejsce w wyjś­ciowym składzie. Nieprzy­pad­kowo też Mateusz Możdżeń grał już na prawej obronie. Niepokoi mnie brak doświad­czenia na tej pozy­cji — doda­je Mar­iusz Rumak.

Lech jed­nak cały czas roz­maw­ia z zawod­nikiem, który może wys­tępować na prawej stron­ie defen­sy­wy. — Ten piłkarz może grać również w środ­ku. Dla nas liczy się rywal­iza­c­ja na kilku pozy­c­jach. Negoc­jac­je są jed­nak trudne, a my nie jesteśmy krezusa­mi finan­sowy­mi, żeby szy­bko dogadać się z piłkarzem — pod­kreśla trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.