01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-3godz.-40min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Mecz z Lechią ułożył się Polonii

- Polo­nia to zespół ułożony, dobrze zor­ga­ni­zowany w defen­sy­wie. Zawod­ni­cy tej drużyny nie opuszcza­ją wyz­nac­zonych stref, co mogliśmy wyko­rzys­tać w meczu z Ruchem - oce­nia najbliższego rywala Mar­iusz Rumak.

Tren­er Lecha na przed­mec­zowej kon­fer­encji pra­sowej kom­ple­men­tował kole­jnego ligowego rywala. — Mecz z Lechią im się ułożył. Jestem ciekaw jak­by to wyglą­dało, gdy­by musieli gonić wynik. Dobrze wykonu­ją także stałe frag­men­ty gry, a także są groźni z kon­trataków dlat­ego musimy być uważni - mówi szkoleniowiec.

Po zwycięst­wie z Ruchem Chorzów na rozpoczę­cie sezonu piłkarze nie zapom­nieli jed­nak o wcześniejszych wynikach. - My już w tej rundzie dużo wycier­pieliśmy. Nie trze­ba o to dbać i przy­pom­i­nać nam o tym. Widać co się dzi­ało po meczu w Sztokholmie i Pucharze Pol­s­ki. Spadła na nas fala kry­ty­ki, a my tego nie wymaza­l­iśmy z pamię­ci — przyz­na­je Rumak.

Kibice są także ciekawi jak w nowej sytu­acji poradzi sobie Łukasz Trał­ka. Były kap­i­tan Polonii Warsza­wa jako pier­wszy opuś­cił drużynę w trud­nej sytu­acji. Szkole­niowiec „Kole­jorza” nie ma jed­nak obaw w przy­pad­ku ewen­tu­al­nych pre­ten­sji kibiców gospo­darzy w kierunku nowego pomoc­ni­ka Lecha. - Jestem przeko­nany, że poradzi sobie w takiej sytu­acji. To doświad­c­zony zawod­nik, który grał już w wielu klubach, nie wiem czy mamy piłkarza, który grał w więk­szej licz­bie zespołów. Wierzę, że sobie poradzi i jeśli wyjdzie na boisko, to zagra jak najlepiej umie — zaz­nacza opiekun Lechitów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.