01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.8godz.3min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Mój zespół i jego szatnia to twierdza

rumak mariusz- Nie ma zespołu, którego nie da się popraw­ić. Każdy moż­na skry­tykować. Każdy poza jed­nym, którego się nie kry­tyku­je — mówił w Lidze+ Extra Mar­iusz Rumak o Legii Warszawa.

W pro­gramie pod­sumowu­ją­cym obec­ną kole­jkę Ekstrak­lasy tren­er Lecha Poz­nań odniósł się do kry­ty­ki swo­jego zespołu, który został niemal wypunk­towany przez Grze­gorza Miel­carski­go. - Kry­ty­ka nas wzmac­nia, a nie spowodu­je, że będziemy mieli głowy pochy­lone w dół - zaz­naczał szkoleniowiec.

On sam na kon­fer­encji pra­sowej powiedzi­ał, że ostat­nie spotkanie z Lechią było najsłab­szym jego drużyny w tej rundzie. — Zagral­iśmy słabo jako zespół, a nie indy­wid­u­al­nie. Nie mówię, że ten czy tamten zagrali słabo. Będę bronił piłkarzy, bo oni zdobyli 42 punk­ty i są na drugim miejs­cu w lidze, pomi­mo kry­ty­ki, która na nich spa­da - pod­kreślał Rumak.

Jed­nocześnie zarzu­cił on, że niemal pozbaw­iona kry­ty­ki jest druży­na Legii Warsza­wa. - Mam takie wraże­nie, że temu zespołowi nie wyty­ka się błędów. Trze­ba by zanal­i­zować ile mówi się źle o Lechu, a ile o Legii - zas­tanaw­iał się tren­er. — Mój zespół i jego szat­nia to twierdza. Jeśli ktoś chce nas kry­tykować, to fajnie. Przyjmę to do siebie, ale swo­jej drużyny będę bronił — dodawał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.