27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
57dn.5godz.52min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Musimy uważać, żeby się nie przeziębić

Piłkarze Lecha Poz­nań w ostat­ni wtorek zan­otowali szósty mecz bez zwycięst­wa. - Nie ma innego pomysłu na ura­towanie zespołu, jak strze­le­nie bram­ki, a następ­nie wygranie meczu. Sezon ma jeszcze kil­ka kole­jek i będziemy robili wszys­tko, żeby udało się nam zre­al­i­zować nasze cele - uważa Mar­iusz Rumak.

Już po meczu w Białym­stoku tren­er zapowiadał, że kole­jny poz­woli na głęb­szą anal­izę przy­dat­noś­ci kilku graczu dla zespołu. - Trze­ba sobie odpowiedzieć na pytanie, co nam da obec­ność na boisku piłkarzy, którzy chcą od nas ode­jść i wiado­mo, że nie będziemy ich mieli w drużynie w przyszłym sezonie. To podle­ga głęb­szej anal­izie - twierdzi opiekun Lecha.

Ter­az piłkarzy Lecha czeka­ją trzy mecze na włas­nym tere­nie. — W dwóch meczach zdobyliśmy jeden punkt, oby­d­wa mecze na wyjeździe. Mamy dużą stratę, ale może wszys­tko się wydarzyć, mam nadzieję, że już od meczu ze Śląskiem. Będziemy starali się popraw­ić jakość gry w ofen­sy­wie, cały czas musimy wycią­gać wnios­ki - zaznacza.

Jego zdaniem mimo trud­nej sytu­acji ligowej „Kole­jorz” nie może jeszcze składać broni. — Sezon ma jeszcze kil­ka kole­jek i będziemy robili wszys­tko, żeby udało nam się go zre­al­i­zować. Na pro­jekt musimy patrzeć jed­nak całoś­ciowo, także na to, co będzie dzi­ało się latem. I to, co w kole­jnym sezonie, patrzę na to, jako szer­szy pro­jekt, tak muszę na to pra­cow­ać — pod­kreśla Mar­iusz Rumak.

Szkole­niowiec Lecha przyz­na­je, że spodziewał się, że poprowadze­nie Lecha do europe­js­kich pucharów będzie trud­nym zadaniem. - Najwięk­szy minus, że nie awan­sowal­iśmy w Pucharze, bo na to kładłem duży nacisk. Stra­cil­iśmy pięć punk­tów, bo tak na to patrzę — zauważa. — Mamy już wiele zim­nych pryszniców i uważać, żebyśmy się nie przez­ię­bili. Musimy odnaleźć w grze polot, fan­tazję, to, czego braku­je. Jeżeli stworzymy akcji dziesięć, to może jed­ną wyko­rzys­tamy — dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.