02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.48min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Na pewno będą chcieli nas czymś zaskoczyć

- Dla mnie tem­per­atu­ra nie ma znaczenia. Może być 37 stop­ni, nawet 42. Nie wiem czy są przepisy mówiąc o maksy­mal­nej tem­per­aturze w jakiej moż­na roz­gry­wać mecze. Na pewną są mówiąc o min­i­mal­nej – mówi przed meczem rewanżowym z Żety­su Tałdyko­r­gan tren­er Lecha.

Wczo­raj ryw­al w europe­js­kich pucharach wysoko uległ w lidze Szachtiorowi Kara­gan­da 1:5. Dla Mar­iusza Ruma­ka ten wynik nie ma jed­nak więk­szego znaczenia. — Żety­su do Tałdyko­r­ganu wró­ciło dwa dni przed tym meczem. Na pewno byli wtedy w dołku fizy­cznym, ale nie będą w nim w czwartek – uprzedza szkole­niowiec. – Prowadz­imy roz­mowy, żeby pozyskać ten mecz, ale mnie intere­su­je przede wszys­tkim nasze spotkanie i to jak my będziemy do niego przy­go­towani – dodaje.

Opiekun Lecha liczy na to, że jego podopiecznym szy­bko uda się strzelić bramkę. – Wierzę, że mogą defen­sy­wa nie dop­uś­ci do straty więk­szej licz­by bramek. Nie pamię­tam, kiedy ostat­nio stra­cil­iśmy więcej niż jed­nego gola. Kluczem do sukce­su będzie jed­nak strze­le­nie cho­ci­aż jed­nego gola – zaz­nacza Mar­iusz Rumak.

Szkole­niowiec z dużym spoko­jem pod­chodzi jed­nak to tej kon­frontacji. – Rywale też gra­ją. Na pewno będą chcieli nas czymś zaskoczyć. W pier­wszym meczu chcieli szy­bko zdobyć bramkę. Być może zdawali sobie sprawę, że z upły­wem cza­su będzie im coraz trud­niej, bo będą odczuwać trud­ny podróży – pod­kreśla tren­er. – Później jed­nak my zła­pal­iśmy rytm i zdomi­nowal­iśmy sytu­ację na boisku – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.