02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.43min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Najtrudniejszy rywal

Trud­no w Poz­na­niu znaleźć osobę, która jest zad­owolona z losowa­nia pier­wszej rundy elim­i­nacji Ligi Europy. Podopiecznych Mar­iusza Ruma­ka czeka lot pod granicę z Chi­na­mi. Tren­er Lecha także nie krył rozczarowania.

- To zde­cy­dowanie najtrud­niejszy z rywali, na którego mogliśmy trafić. Decy­du­je o tym przede wszys­tkim odległość, zmi­ana stre­fy cza­sowej i tem­per­atu­ry, jak również fakt, iż nie mamy możli­woś­ci obserwacji tego zespołu przed pier­wszym spotkaniem — przyz­nał na łamach ofic­jal­nej strony klubu Mar­iusz Rumak.

- W tak odległą podróż z pewnoś­cią zabierze­my swo­ją wodę i wyży­wie­nie. Takie wyzwanie wyma­ga od nas wszys­t­kich charak­teru — dodał.

Dużym utrud­nie­niem dla zespołu będzie również znacznie mniejsza licz­ba kibiców. Tych do Kazach­stanu nie pole­ci tak wielu, jak gdy­by Lech grał w Europie. — Kosz­ty związane z dotar­ciem do odległego o pon­ad 5500 km Tałdyko­r­ganu spowodu­ją, że więk­szość naszych kibiców będzie musi­ała zrezyg­nować z wyjaz­du — zauważył trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.