01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.6min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Nie możemy tego meczu przegrać

rumak mariusz (4)- Tego, że to ważne spotkanie nie trze­ba niko­mu komu­nikować. Otocz­ka od kilku tygod­ni wokół Lecha jest bard­zo dobra. Jed­no to media, a drugie kibice, którzy nas zaczepi­a­ją i życzą powodzenia. To oznacza, że przed nami bard­zo ważny mecz, a być może decy­du­ją­cy - mówi przed meczem z Legią Mar­iusz Rumak.

- Chcę przed tym meczem osiągnąć opty­mal­ny poziom motywacji. Gra­jąc z Legią moż­na być spoko­jnym, a moty­wa­jcję, ale nie może­my dop­uś­cić do prze­mo­ty­wowa­nia — tłu­maczy trener.

- Przed tym meczem wys­tępu­je u mnie duża ekscy­tac­ja. To nie jest pres­ja. Czekałem na to spotkanie, tym bardziej, że to mecz, który może zade­cy­dować o układzie tabeli. Doczekałem się, nie wiem jak ten mecz będzie wyglą­dał, ale chce­my zagrać swo­je. Fut­bol rządzi się swoi­mi prawa­mi, bo nie zawsze lep­szy wiz­ual­nie wygry­wa — zaz­nacza szkoleniowiec.

- Nie może­my tego meczu prze­grać. Nie rzucimy jed­nak wszys­tkiego na jed­ną sza­le, cho­ci­aż zależy nam na zwycięst­wie. Orga­ni­za­cją gry żaden z zespołów nie jest wstanie zaskoczyć, bo po całym sezonie wszyscy wiedzą o sobie wiele. Jed­nie zade­cy­dować mogą detale, takie jak stałe frag­men­ty gry — pod­kreśla Rumak.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.