02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.55min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Nie stracić bramki

- Uważam, że pił­ka się wyrównu­je. Żety­su zak­wal­i­fikowało się do Ligi Europy, a to już o czymś świad­czy. To nie jest takie proste, że wiel­ki Lech Poz­nań z marszu pokona prze­ci­wni­ka. Doce­ni­amy jego klasę, szanu­je­my go, ale musimy wygrać, bo nie mamy innego wyjś­cia – powiedzi­ał przed meczem Mar­iusz Rumak.

- Było­by opty­mal­ni gdy­by udało się rozstrzygnąć rywal­iza­cję w pier­wszym meczu, ale to spotkanie pokaże jak groźny to prze­ci­wnik. Powin­niśmy wyko­rzys­tać atut swo­jego boiska, nie stracić bram­ki i pojechać do Kazach­stanu z zal­iczką. Nato­mi­ast nie będziemy grali bard­zo ofen­sy­wnie, bo może­my w ten sposób utracić równowagę, nadzi­ać się na kon­trę, a stratę bram­ki. To może stanow­ić pewien prob­lem. Musimy być uważni, bo o awan­sie decy­du­ją dwa mecze – zaz­naczył trener.

- Rywale mają rację, że gra o stawkę co tydzień jest ich dużym atutem. My inaczej przy­go­towu­je­my się do tego meczu. Prze­ci­wnik jest w ryt­mie mec­zowym, to ich plus, ale czy ta sytu­ac­ja wyrównu­je szan­sę, nie wiem. Po drugim meczu będziemy wiedzieli więcej - dodał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.