02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.37min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Nie wiem czemu Zagłębie gra gorzej jesienią

- Zagłę­bie to zespół, który ma fajne skrzy­dła. Pawłows­ki i Małkows­ki potrafią grać w piłkę. W tej drużynie jest duża rywal­iza­c­ja, latem przyszło kilku zawod­ników. Na każdej pozy­cji mają solid­nego gracza – kom­ple­men­tu­je piątkowego rywala Mar­iusz Rumak.

- Nie chcę mówić, o tym jakie miejsce powin­no zaj­mować Zagłę­bie. Przed sezonem myślałem, że będą się bili o europe­jskie puchary, patrząc na potenc­jał i zawod­ników, jakich mają – pod­kreśla trener.

- Pamię­ta­jmy fin­isz poprzed­niego sezonu, kiedy nieźle punk­towal­iśmy. Wtedy Zagłę­bie punk­towało jeszcze lep­iej. Zwraca­jąc na to uwagę myślałem, że pójdą za ciosem, a tren­er Hapal utrzy­ma tę ten­dencję, co poz­woli na grę o wysok­ie lokaty – doda­je szkole­niowiec Lecha.

- Nie wiem, z czego wyni­ka to, że gra­ją jesienią gorzej. Może po dobrej grze wios­ną, rozluź­ni­a­ją się latem, tracą czu­jność. Nie mam poję­cia, z czego to wyni­ka, to wszys­tko jest bard­zo ogólne, bo nie jesteśmy w klu­bie i trud­no nam oce­ni­ać – mówi Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.