27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.13godz.44min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Nie wiem jak zagra z nami trener Kafarski

- To, że z Cra­cov­ią wygry­wa każdy nie oznacza nic. Jesteśmy w bard­zo trud­nej sytu­acji, przy­jedzie do nas po punk­ty, nie będzie miała takiej presji jak w meczach u siebie, w Krakowie. To będzie trud­ny ryw­al, chce­my przy­go­tować się do tego meczu, przede wszys­tkim wypocząć, bo jesteśmy moc­no obciążeni fizy­cznie — zaz­nacza przed jutrze­jszym meczem Mar­iusz Rumak, opiekun Lecha.

Dwa dni prz­er­wy pomiędzy dwoma spotka­ni­a­mi, mając w nogach zaled­wie pięć dni od wcześniejszego meczu to niezbyt wiele, dlat­ego druży­na ter­az przede wszys­tkim wypoczy­wa. — Cała pra­ca sku­pia się ter­az wokół wypoczynku i przy­go­towa­nia do tego spotka­nia - zdradza trener.

Z Górnikiem „Kole­jorz” zagrał w ustaw­ie­niu 4–4‑2, które kibice mogli już obser­wować w drugiej połowie spotka­nia ze Śląskiem Wrocław. - Lech ma być nieprzewidy­wal­ny. Mamy trzy ustaw­ienia, które są znane zawod­nikom i każde może pojaw­ić się w sobotę — zaz­nacza Mar­iusz Rumak.

Rywalem Lecha będzie wal­czą­ca o utrzy­manie Cra­covia, które w lidze zaj­mu­je ostat­nie miejs­ca. Jak przyz­na­je tren­er, nie spodziewa się tego, że podopieczni Tomasza Kafarskiego położą się przed „Kole­jorzem”.

- Cra­covia nie ma wiele do strace­nia, potrzeb­ne jej są bard­zo punk­ty. Mogą grać wysoko i nie czekać na wyso­ki press­ing. Nie jestem pewien jak zagra tren­er Kafars­ki. Może na nas zagrać właśnie pressingiem. Postaram się zbu­dować Cra­cov­ię w głowie, wchodzę w rolę tren­era prze­ci­wni­ka i zas­tanaw­iam się jak mógłbym ograć mój zespół. Wtedy pow­sta­je plan gry, który pomoże mi przy­go­tować zespół — pod­kreśla Mar­iusz Rumak.

Po tym spotka­niu Lecha czekać będzie aż osiem dni prz­er­wy, co jego dość pokaźną prz­er­wą, biorąc pod uwagę fakt, że ter­az druży­na zagra trzy mecze w prze­ciągu sześ­ciu dni. - Gramy w świąteczny poniedzi­ałek. Będziemy mieli więcej cza­su na przy­go­towa­nia i pewne dzi­ała­nia na boisku. Mamy trochę kom­for­tu i dolecze­nie ran, które się pojaw­iły. Najważniejsze jest jed­nak, aby wypocząć i dobrze przy­go­tować się do kole­jnego meczu – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.