01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak nie wygrał jeszcze z Jagiellonią

rumak mariuszW pol­skiej lidze jest tylko jeden zespół, z którym Mar­iusz Rumak jeszcze nie wygrał. Tą drużyną jest nasz najbliższy ryw­al — Jagiel­lonia Białystok.


“Jaga” to był dru­gi prze­ci­wnik, z którym Mar­iusz Rumak mierzył się na poziomie ligowym. Po trzech spotka­ni­ach z Wisłą Kraków — mis­trzem kra­ju — opiekun Lecha pojechał do Białegos­toku, który obcy mu nie był. I prze­grał po słabym meczu w wyko­na­niu “Kole­jorza” 0:2.

Jesienią nie było lep­iej. Lech punk­tował, był w niezłej dys­pozy­cji, a trzy tygod­nie wcześniej zde­molował Piast Gli­wice 4:0. Przy­jechał Tomasz Haj­to i przy­pom­ni­ał o sobie. Jagiel­lonia po raz pier­wszy w his­torii wywiozła z Poz­na­nia choć­by punkt. I miała prawa do zadowolenia.

Dla Mar­iusza Ruma­ka nasz najbliższy ryw­al to jed­nak wyjątkowy klub. To tam właśnie zdoby­wał tren­er­skie szli­fy jako opiekun drużyny Młodej Ekstrak­lasy. Po rok jed­nak wró­cił, aby zostać asys­ten­tem Jose Mari Bakero, a kil­ka miesię­cy później pier­wszy trenerem “Kole­jorza”. W Białym­stoku pra­cow­ał, gdy seniorską “Jagę” prowadz­ił Michał Probierz.

Dzisi­aj za nią odpowia­da Tomasz Haj­to. To właśnie on spędza sen z powiek obec­ne­mu szkole­niow­cowi Lecha, który z nim jeszcze nie wygrał. Bilans 0:4 nie jest zachę­ca­ją­cy, ale ewen­tu­alne zwycięst­wo w poniedzi­ałek będzie znacznie ważniejsze, niż przeszłość szkole­niow­ca w kon­tekś­cie jego rywal­iza­cji z Jagiel­lonią. Każdy bilans moż­na bowiem popraw­ić, a każ­da pas­sa w końcu się skończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.