28.01.2023, g. 01:00
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.10min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Nigdy Azerski klub nie wygrał z Lechem

Więk­szość kibiców ma jeszcze w pamię­ci poprzed­nie spotkanie z Chaz­arem Lenko­ran, ale tren­er „Kole­jorza” wyraźnie zaz­nacza, że tam­to spotkanie to już przeszłość. — Nie intere­su­je mnie his­to­ria, bo tworzę przyszłość. Nie będę wracał do poprzed­nich meczów.

Ter­az liczy się już tylko czwartkowy mecz, który zresztą roze­gra zupełni inny Lech.  — Nie jest to ten sam zespół. Nie znaczy to, że jesteśmy słab­si niż 4 lata temu i postaramy się pokazać swo­je. Mam nadzieję, że spotkanie będzie bard­zo atrak­cyjne – mówił opiekun poz­nańskiej drużyny.

Rumak przyz­nał także, że coraz lep­iej radzą sobie Azer­skie klu­by. — Azer­skie klu­by są coraz lep­sze, co widać na przykładzie Chaz­ara, który wyda­je się być lep­szy niż 4 lata temu. Jed­nak nigdy nie żaden Azer­s­ki klub nie wygrał z Lechem.

W Internecie moż­na było przeczy­tać wiele komen­tarzy Azerów, z których wynikało, że Lech nie jest już tą samą drużyną, co 4 lata temu, a co za tym idzie słab­szą. — Z wypowiedzi tren­era Chaz­aru wyni­ka, że Lech nie jest tak groźny, jak się spodziewali, nato­mi­ast może zadzi­ałać to w dwie strony. Znamy swo­ja wartoś­ci i wiemy, jakie są moc­niejsze, a jakie słab­sze strony – wyjaś­ni­ał trener.

Do środowego popołud­nia sprzedanych zostało ok. 20 tysię­cy biletów, co świad­czy o sporym zain­tere­sowa­niu kibiców tym spotkaniem. — Obec­ność kibiców jest wielkim kredytem zau­fa­nia dla piłkarzy. Bard­zo się cieszę, że jest takie zain­tere­sowanie tym meczem. Moim marze­niem jest sytu­ac­ja, gdy na Buł­garskiej będzie kom­plet ludzi i zabraknie biletów – powiedzi­ał Rumak.

Lech poin­for­mował także, że chci­ał­by ucz­cić pod­czas jutrze­jszego meczu pamięć zmarłego fotografa – Macie­ja Opali. — Chcielibyśmy zagrać mecz z Chaz­arem z czarnych opaskach i odbyć min­utę ciszy, ale czekamy jeszcze na decyzję. Zawod­ni­cy jed­nak wyraża­ją taką chęć – sko­men­towała Joan­na Dzios, a tren­er potwierdz­ił, że roz­maw­iał z piłkarza­mi i oni taką chęć wyrazili.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.