02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.7min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Nigdy Azerski klub nie wygrał z Lechem

Więk­szość kibiców ma jeszcze w pamię­ci poprzed­nie spotkanie z Chaz­arem Lenko­ran, ale tren­er „Kole­jorza” wyraźnie zaz­nacza, że tam­to spotkanie to już przeszłość. — Nie intere­su­je mnie his­to­ria, bo tworzę przyszłość. Nie będę wracał do poprzed­nich meczów.

Ter­az liczy się już tylko czwartkowy mecz, który zresztą roze­gra zupełni inny Lech.  — Nie jest to ten sam zespół. Nie znaczy to, że jesteśmy słab­si niż 4 lata temu i postaramy się pokazać swo­je. Mam nadzieję, że spotkanie będzie bard­zo atrak­cyjne – mówił opiekun poz­nańskiej drużyny.

Rumak przyz­nał także, że coraz lep­iej radzą sobie Azer­skie klu­by. — Azer­skie klu­by są coraz lep­sze, co widać na przykładzie Chaz­ara, który wyda­je się być lep­szy niż 4 lata temu. Jed­nak nigdy nie żaden Azer­s­ki klub nie wygrał z Lechem.

W Internecie moż­na było przeczy­tać wiele komen­tarzy Azerów, z których wynikało, że Lech nie jest już tą samą drużyną, co 4 lata temu, a co za tym idzie słab­szą. — Z wypowiedzi tren­era Chaz­aru wyni­ka, że Lech nie jest tak groźny, jak się spodziewali, nato­mi­ast może zadzi­ałać to w dwie strony. Znamy swo­ja wartoś­ci i wiemy, jakie są moc­niejsze, a jakie słab­sze strony – wyjaś­ni­ał trener.

Do środowego popołud­nia sprzedanych zostało ok. 20 tysię­cy biletów, co świad­czy o sporym zain­tere­sowa­niu kibiców tym spotkaniem. — Obec­ność kibiców jest wielkim kredytem zau­fa­nia dla piłkarzy. Bard­zo się cieszę, że jest takie zain­tere­sowanie tym meczem. Moim marze­niem jest sytu­ac­ja, gdy na Buł­garskiej będzie kom­plet ludzi i zabraknie biletów – powiedzi­ał Rumak.

Lech poin­for­mował także, że chci­ał­by ucz­cić pod­czas jutrze­jszego meczu pamięć zmarłego fotografa – Macie­ja Opali. — Chcielibyśmy zagrać mecz z Chaz­arem z czarnych opaskach i odbyć min­utę ciszy, ale czekamy jeszcze na decyzję. Zawod­ni­cy jed­nak wyraża­ją taką chęć – sko­men­towała Joan­na Dzios, a tren­er potwierdz­ił, że roz­maw­iał z piłkarza­mi i oni taką chęć wyrazili.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.