07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.8min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak o opinii Bakero: Zdziwiła mnie

Jose Mari Bakero dość obo­jęt­nie w tym tygod­niu odniósł się do oso­by Mar­iusza Ruma­ka, z którym od początku lip­ca współpra­cow­ał w Lechu Poz­nań. Stwierdz­ił, że o nom­i­nacji obec­nego tren­era na stanowisku jego asys­ten­ta dowiedzi­ał się z gazet. - Wydawało mi się, że tren­er wybrał mnie na swo­jego asys­ten­ta, tak to ode­brałem - sko­men­tował sytu­ację sam zainteresowany.

Hisz­pan pod­kreślał, że decyz­je jakie po nom­i­nacji na pier­wszego tren­era pod­jął Mar­iusz Rumak utwierdz­iły go w przeko­na­niu, że nie znał swo­jego doty­chcza­sowego współpra­cown­i­ka. - Nie odbier­am tego jako atak. Jeśli mnie nie poz­nał, to nie chci­ał. Zdzi­wiło mnie to - mówił opiekun Lecha.

Przyz­nał on jed­nocześnie, że do swo­jej pra­cy na stanowisku drugiego tren­era zawsze pod­chodz­ił sum­i­en­nie. - Uważam, że byłem lojal­nym współpra­cown­ikiem. Być może ma mi za złe brak tej lojal­noś­ci. Mogłem mieć inną kon­cepcją na tem­at prowadzenia drużyny, ale roz­maw­iałem z trenerem i przekazy­wałem moje myśli i odczu­cia — zaz­naczył w pro­gramie „Liga+ Ekstra” Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.