01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak o reformie ligi. “Była ze mną konsultowana”

na rumaku- Byłem za więk­szą liczbą meczów, ale nie chcę się na razie wypowiadać o formie reformy. Nie wiem czy ona się sprawdzi - mówił wczo­raj Mar­iusz Rumak, który był goś­ciem Ligi+ Extra.

Lech Poz­nań był jed­nym z najwięk­szych zwolen­ników zmi­any sys­te­mu roz­gry­wek. - Opinia Lecha była ze mną kon­sul­towana. Jestem za tym, żeby grać, ale miałem wąt­pli­woś­ci czy posz­erze­nie ligi było­by dobrym rozwiązaniem – zaz­nacza tren­er. - Dzię­ki tej zmi­an­ie najlep­sze zespoły zagra­ją ze sobą trzy mecze, to będzie atrak­cyjne dla kibiców, ale nie wiem jak będzie ze sportem. Zas­tanaw­iam się jak będą wyglą­dały mecze tych, którzy będą grali w tej drugiej grupie – dodaje.

Szkole­niowiec „Kole­jorza” nie jest przeko­nany czy refor­ma poz­woli nam odnieść więk­sze sukcesy w europe­js­kich pucharach. – Musimy przede wszys­tkim pomyśleć o tym jak pod­nieść poziom ligi. Jeśli nam to się uda, to być może będziemy mogli rywal­i­zować z tymi kra­ja­mi, które są na podob­nym poziomie w pucharach – pod­kreśla tren­er. – Prob­le­mem w pucharach nie jest brak gry w lidze. My zaczęliśmy elim­i­nac­je 5 lip­ca a odpadliśmy, gdy zaczęła się liga – zwraca uwagę Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.