01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.19min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak o reformie ligi. “Była ze mną konsultowana”

na rumaku- Byłem za więk­szą liczbą meczów, ale nie chcę się na razie wypowiadać o formie reformy. Nie wiem czy ona się sprawdzi - mówił wczo­raj Mar­iusz Rumak, który był goś­ciem Ligi+ Extra.

Lech Poz­nań był jed­nym z najwięk­szych zwolen­ników zmi­any sys­te­mu roz­gry­wek. - Opinia Lecha była ze mną kon­sul­towana. Jestem za tym, żeby grać, ale miałem wąt­pli­woś­ci czy posz­erze­nie ligi było­by dobrym rozwiązaniem – zaz­nacza tren­er. - Dzię­ki tej zmi­an­ie najlep­sze zespoły zagra­ją ze sobą trzy mecze, to będzie atrak­cyjne dla kibiców, ale nie wiem jak będzie ze sportem. Zas­tanaw­iam się jak będą wyglą­dały mecze tych, którzy będą grali w tej drugiej grupie – dodaje.

Szkole­niowiec „Kole­jorza” nie jest przeko­nany czy refor­ma poz­woli nam odnieść więk­sze sukcesy w europe­js­kich pucharach. – Musimy przede wszys­tkim pomyśleć o tym jak pod­nieść poziom ligi. Jeśli nam to się uda, to być może będziemy mogli rywal­i­zować z tymi kra­ja­mi, które są na podob­nym poziomie w pucharach – pod­kreśla tren­er. – Prob­le­mem w pucharach nie jest brak gry w lidze. My zaczęliśmy elim­i­nac­je 5 lip­ca a odpadliśmy, gdy zaczęła się liga – zwraca uwagę Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.