02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.2min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak o Wilku: Powinien znaleźć sobie nowy klub

Kole­jny raz w osiem­nastce mec­zowej nie znalazł się Jakub Wilk. Zawod­nik, który na przełomie wrześ­nia i październi­ka zaczął pojaw­iać się na boisku, a nawet zal­iczył asys­tę w ważnym meczu z GKS-em Bełchatów, mimo wszys­tko powinien rozpocząć poszuki­wa­nia nowego klubu. Swo­jej decyzji odnośnie przyszłoś­ci „Wilcz­ka” nie zmienił Mar­iusz Rumak.

Szkole­niowiec Lecha jest zda­nia, że pomoc­nik Lecha powinien jak najszy­b­ciej znaleźć sobie nowy klub, tak, aby już zimą zmienić otocze­nie. — Nie będziemy przedłużać kon­trak­tu z Kubą. Roz­maw­iałem z nim i on zna moją decyzję. Wie, że ta się nie zmieniła — przyz­na­je tren­er „Kole­jorza”

-Dobrze, że mógł się pokazać w kilku meczach w tej rundzie, ale powoli powinien zacząć myśleć o nowym klu­bie. Ja patrzę na przyszłość naszego zespołu, do koń­ca rundy pozostało pięć meczów. Kiedy uważałem, że nam pomoże, to pojaw­ił się na boisku i pomógł. Dzisi­aj te role na boisku wypeł­ni­a­ją inni zawod­ni­cy — dodaj szkoleniowiec.

Wilk w tym sezonie zagrał w pię­ciu meczach ligowych i dwóch w Lidze Europy. Łącznie na boisku spędz­ił 180 min­ut. Na swoim kon­cie ma jed­ną asystę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.