Rumak oglądał dwa gole Nigeryjczyka

Mar­iusz Rumak i Piotr Rutkows­ki, którzy zaraz po zakończe­niu meczu Polo­nia Warsza­wa — Lech Poz­nań wyle­cieli do Szwecji, gdzie dzisi­aj oglą­dali potenc­jalne wzmoc­nie­nie “Kole­jorza” mogą być zad­owoleni z tego, co zobaczyli. zdobył dzisi­aj dla swo­jego zespołu dwie bram­ki, a Kalmar FF, w którym Nigeryjczyk obec­nie wys­tępu­je wygrał 3:0 z IFK Goteborg.

24-let­ni napast­nik, którego sprowadze­niem zain­tere­sowani są przed­staw­iciele Lecha, zdobył bram­ki w 27. i 67. min­u­cie spotka­nia. Przy pier­wszym trafie­niu Dau­da wyko­rzys­tał bard­zo dobre podanie od kole­gi z zespołu i z bliskiej odległoś­ci uderze­niem po zie­mi wyprowadz­ił swój zespół na prowadze­nie. Przy drugim golu pokazał swo­je nieprze­ciętne umiejęt­noś­ci. Wpierw świet­nie przyjął piłkę i zwiódł jed­nocześnie obrońcę prze­ci­wni­ka, a później uderze­niem po długim rogu z linii pola karnego pod­wyższył prowadze­nie swo­jego zespołu.

Chwilę po zdoby­ciu bram­ki Nigeryjczyk z powodu kon­tuzji opuś­cił boisko, a zmienił do Jonathan McDon­ald, który w 93. min­u­cie spotka­nia bramką na 3:0 ustal­ił wynik meczu.

Dla Daudy to już 12. i 13. trafienia w tym sezonie. Wcześniej piłkarz zdobył sie­dem bramek w 15 meczach ligowych, a także trzy gole w kwal­i­fikac­jach Ligi Europy i jed­ną bramkę w Pucharze Szwecji. Abi­o­la Dau­da ma ważny kon­trakt ze swoim obec­nym pra­co­daw­cą do koń­ca grud­nia tego roku.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress