07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.47min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Piast to ułożony zespół

- Piast spot­ka się z zespołem bard­zo dobrze przy­go­towanym pod wzglę­dem fizy­cznym. Nie obaw­iam się o naszą kondy­cję i for­mę fizy­czną, ponieważ mam dostęp do danych Amis­co. Wytrzy­mamy ten mecz fizy­cznie, podob­nie jak nasi rywale. Musimy go wygrać umiejęt­noś­ci­a­mi piłkarski­mi i mądroś­cią na boisku — przyz­na­je tren­er Rumak.

- Piast to zespół ułożony, w którym widać myśl i rękę tren­era. Bard­zo dobrze zachowu­ją się w fazie prze­jś­ciowej, gdy prze­j­mu­ją piłkę i wychodzą do ataku. Robią to szy­bko i skutecznie, a żeby tak grać trze­ba być świet­nie przy­go­towanym fizy­cznie – zaz­nacza szkoleniowiec.

- W ostat­nich dwóch meczach zdobyliśmy jeden punkt. U siebie w ostat­nich dwóch meczach zdobyliśmy tylko dwa punk­ty. Chce­my wygrać to spotkanie. Pokazać, że umiemy grać w piłkę. Z Pogo­nią zagral­iśmy bard­zo dobrą drugą połowę – zremisowal­iśmy. Z Lechią zagral­iśmy niezły mecz – prze­gral­iśmy. Pora to zmienić i przełożyć na wyniki – pod­kreśla opiekun Lecha.

- Mamy trochę prob­lemów zdrowot­nych, ale nie jest tak trud­no jak mogło­by się wydawać. Bliżej wys­tępu jest Wołąkiewicz. Może się okazać, że nie zagra­ją obaj, ale mamy alter­naty­wę – mówi Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.