Rumak: Podbeskidzie już zapłaciło frycowe

- Trze­ba zwró­cić uwagę na to, że Podbeskidzie wygrało w tej rundzie z Legią i Wisłą. Grali bez presji, wyz­wo­lili dodatkową motywację. Najważniejsze jest to, że grali wtedy na luzie, nikt od nich nie oczeki­wał punk­tów w tych spotka­ni­ach — zwró­cił uwagę przed meczem z Podbeskidziem Mar­iusz Rumak.

Asys­tent tren­era Jose Mari Bakero sądzi, że przez kil­ka miesię­cy gry w najwyższej klasie roz­gry­wkowej zawod­ni­cy z Biel­s­ka-Białej zdobyli niezwyk­le cenne doświad­cze­nie. - To solid­ny prze­ci­wnik, początkowo zapłacił frycowe, choć­by w Bełcha­towie. Ter­az jed­nak dojrze­wa­ją, to jest inny zespół, niż na początku sezonu. Nauczyli się grać w Ekstrak­lasie - podkreśla.

W ostat­nich trzech meczach „Kole­jorz” jed­nak zaw­iódł, nie zdobył żad­nej bram­ki. Nieskuteczność trwa już 196 min­ut, a Artiom Rud­nev, najskuteczniejszy piłkarz Lecha, nie trafił od 362 min­ut.- Nigdy nie zakładal­iśmy, że będziemy grali na jed­nego piłkarza. For­ma Artioma zade­cy­dowała, że Lech grał od początku sezonu na niego. On strze­lał wiele, więc dlat­ego był też najczęś­ciej decy­du­ją­cym o zwycięst­wach drużyny piłkarzem — zauważył dru­gi trener.

Pod­kreśla on jed­nocześnie, że w tym sezonie także inni zawod­ni­cy strze­lali dla Lecha. - Mamy wielu, którzy mogą strze­lać. Oni także mają swo­je okaz­je, choć braku­je skutecznoś­ci. Ona nie jest taka, jak­byśmy sobie tego życzyli. Strze­lali jed­nak obroń­cy, Luis i Grze­gorz, Rafał otworzył wynik w Krakowie w meczu z Cra­cov­ią — mówi Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress